Hangi miner programını kullanıyorsunuz?

Bir defa ödeme aldım. Onda da mining hakkında hiç bilgim yoktu. Karta hiç bir yar yapmadan 26 Mh/s ile kazarak 15 günde 272 TL aldım. Şimdi MSI After ile gereki ayarları yaptım, şu anda 30 Mh/s ile kazıyorum, 8 gün 10 saat oldu durumum aşağıda. Zorlasam 31 Mh/s olur ama kartı fazla zorlamayım bu kadar yeterli diye düşünüyorum. Biraz daha zorlayınca arada hata verip kazımı durdurduğu oldu. En iyi ayarları böyle yakaladım. 8 gün 10 Saatte 26.65 dolar.

Eki Görüntüle 930765Eki Görüntüle 930766
tesekkur ederim bunlari tek kartla deneyip bilgi almak aylar surer o yuzden bu forumu seviyorum...

Arkadaşlar iyi akşamlar. Bir haftadır lolMiner ile ETH kazıyorum fakat bu akşam Norton 360 miner.exe dosyasını "trojan gen mbt" olarak gördü ve artık hiçbir mining programını çalıştıramıyorum. Güvenlik için izin ver özelliğini aktif etmedim. Trojan gen mbt olarak görünmeyecek bir mining programı var mıdır? Teşekkürler.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Bir haftadır lolMiner ile ETH kazıyorum fakat bu akşam Norton 360 miner.exe dosyasını "trojan gen mbt" olarak gördü ve artık hiçbir mining programını çalıştıramıyorum. Güvenlik için izin ver özelliğini aktif etmedim. Trojan gen mbt olarak görünmeyecek bir mining programı var mıdır? Teşekkürler.
Hiç Norton kullanmıyorum ama dosya yok sayma seçeneği yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı