Hangi montaj programı iyi?

aspdokwoak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba evet başlıkta gördüğünüz gibi hangi montaj veya edit programı iyi hepsini sıralıyacagım.

Ücretsiz olanlar.
  1. DaVinci Resolve 18.
  2. Lightworks
  3. Vsdc edit programı.
  4. Olive
  5. Openshot
  6. Shotcut
  7. CapCut
  8. Blender
  9. Kdenlive
  10. Videopad
Vb.
ücretliler:
  1. Adobe Premiere Pro CC.
  2. EaseUS video editor.
  3. Flexclip video editör.
  4. Powerdirector Ultra.
  5. Corel videostudio Ultimate.
  6. Vegas Pro 17.
  7. Final cut Pro.
  8. Movavi
  9. Flimora
  10. Camtasia
vb.
Aklınıza hangi program geliyorsa rahat kullanışlı cok kafa karıştırmayan ama iyi bir program olan ilerledikce profesyonel olabileceğin bir program alıyorum hem ucuz hem de iyi program bir türlü karar veremiyorum cidden lightworks kullandım her şeyi cok güzel ama cok eksiği var ve kolaylık yok DaVinci güzel ama cok karmaşık. Sizler ne kullanıyorsunuz yazarsanız iyi olur teşekkürler şimdiden.

Geleceğe yönelik olarak da vinci en iyi yatırım olur. Zor ama geleceği var.

Paralı olanlar da tabii ki Adobe En iyi ama ben Sony Vegas'cıyım, o da çok kullanılıyor.

Premiere Pro piyasadaki en iyi edit programı olabilir ama ben Movavi öneririm. Korsan yazılım kullanmaya teşvik etmenin yasak olduğunu biliyorum ama Movavi'yi crack olarak indirebilirsiniz, fiyatını haketmiyor.

Premiere Pro piyasadaki en iyi edit programı olabilir ama ben Movavi öneririm. Korsan yazılım kullanmaya teşvik etmenin yasak olduğunu biliyorum ama Movavi'yi crack olarak indirebilirsiniz, fiyatını haketmiyor.
biliyorum movaviyi alma gibi bir düşüncem var ben nedense crackli kullanmaya karşıyım. sizce bir deneyim mi? birde premier pro biliyorum gerçekten gayet güzel program ama sıkıntısı tek seferde alamıyorsun

Geleceğe yönelik olarak da vinci en iyi yatırım olur. Zor ama geleceği var.

Paralı olanlar da tabii ki Adobe En iyi ama ben Sony Vegas'cıyım, o da çok kullanılıyor.
davinci resolve bu aralar kullanıyorum güzel tek sıkıntısı biraz karmaşık ve ücretsiz sürümü herşeyi destekliyormu yoksa bir yerde kısaltma varmı onu bilmiyorum işte

biliyorum movaviyi alma gibi bir düşüncem var ben nedense crackli kullanmaya karşıyım. sizce bir deneyim mi? birde premier pro biliyorum gerçekten gayet güzel program ama sıkıntısı tek seferde alamıyorsun
Premier kullanıyorsanız almayın, Movavi'yi basit bir arayüze sahip olduğu için önermiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı