Hangi müzik dinleme platformunu kullanıyorsunuz?

• Konuyu başlatan dr1.6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 299

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese selam. Sorum başlıktaki gibi, sizin tercihiniz hangisi? Spotify ve YouTube Premium üyeliklerine sahibim. Müzik dinlemek için genellikle Spotify kullanıyorum. YT Music'i Spotify'da olmayan akustik performanslar için kullanıyorum daha çok. Bir arkadaşım Deezer kullanmaya başladı ve çok övüyor. Apple Music'i kullananlar da çok fazla övüyorlar. Sizce kalite ve içerik olarak hangileri daha iyi?

Kalite açısından Apple Music evet övülüyor denemedim ama. YT Music algoritması bence çok kötü Spotify kullanmak iyi deezera göre çünkü sanatçılarda orayı kullandığından ora daha değerli bir yer bana göre. Bir de fiyat olarak sanki Apple Spotify'dan bir tık iyi gibi.

Herkese selam. Sorum başlıktaki gibi, sizin tercihiniz hangisi? Spotify ve YouTube Premium üyeliklerine sahibim. Müzik dinlemek için genellikle Spotify kullanıyorum. YT Music'i Spotify'da olmayan akustik performanslar için kullanıyorum daha çok. Bir arkadaşım Deezer kullanmaya başladı ve çok övüyor. Apple Music'i kullananlar da çok fazla övüyorlar. Sizce kalite ve içerik olarak hangileri daha iyi?
Youtube Music

Apple Music kullanıyorum. Camel - Rajaz, Spotify'da bulunmuyor. Ayrıca kalite harika. Apple Music'e geçtikten sonra AirPods'un üzerindeki elmanın sadece basit bir logo olmadığını daha iyi anladım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı