Hangi Need for Speed oyunu daha iyi?

Zeki Kursat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Need for Speed oyunlarından birini almayı düşünüyorum. Most Wanted NFS 2 falan bu tarz eski oyunları oynadım yeni nesil NFS'lerde hangi oyunları önerirsiniz?

Arkadaşlar Need for Speed oyunlarından birini almayı düşünüyorum. Most Wanted NFS 2 falan bu tarz eski oyunları oynadım yeni nesil NFS'lerde hangi oyunları önerirsiniz?
Heat, Payback, 2015, Rivals. NFS oyunlarında hepsinin toplamı 5000'e yakın saatim var herhangi bir oyunla ilgili istediğini sorabilirsin.

Heat, Payback, 2015, rivals. NFS oyunlarında hepsinin toplamı 5000'e yakın saatim var herhangi bir oyunla ilgili istediğinizi sorabilirsin.

Hangisi sence daha iyi? 1 tane almak ve oynamak istiyorum da hocam.
Bir de git biraz çimene bas hocam dünyayı tanı azıcık :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisi sence daha iyi? 1 tane almak ve oynamak istiyorum da hocam.
Bir de git biraz çimene bas hocam dünyayı tanı azıcık :D
Çoğu çocukken oynadığım Most Wanted'dan dolayı, 2500'ü onunla geçmiştir diğer 2500 yeni oyunlarda. Yıllar boyunca tek oyun yüklüydü bilgisayarımda. Eğer 1 tane alacaksan Heat ve Rivals arasından seçmeni öneririm, Heat daha çok sokak yarışlarına odaklı, Rivals spor arabalarla uzun yollarda yarışma daha çok. Polis konsepti iki oyunun da tamamen aynı, ilk 2013'de Rivals kullanıyor 6 yıl aradan sonra aynı sistemi tekrar kullanıyorlar Heat'te, risk sistemi. Kovalamacaya devam ettikçe aranma seviyesi artıyor ama buna bağlı olarak ödül de artıyor eğer yakalanırsanız 0 alıyorsunuz direkt, kaçarsanız aldığınız puan çarpı aranma seviyeniz veriliyor. Bir de Rivals'da modifiye yok, sadece boyanabiliyor araba, Heat'te var. Bunların dışında ben diğer kişilerden çok farklı düşündüğüm için belirtmedim ama benim en sevdiğim oyun Payback ama çoğunluk tarafından son 10 yılda çıkan en nefret edilen NFS oyunu, o yüzden birisine önermiyorum genelde, kendim içimden seviyorum.

Çoğu çocukken oynadığım Most Wanted'dan dolayı, 2500'ü onunla geçmiştir diğer 2500 yeni oyunlarda. Yıllar boyunca tek oyun yüklüydü bilgisayarımda. Eğer 1 tane alacaksan heat ve rivals arasından seçmeni öneririm, heat daha çok sokak yarışlarına odaklı, rivals spor arabalarla uzun yollarda yarışma daha çok. Polis konsepti iki oyunun da tamamen aynı, ilk 2013'te rivals kullanıyor 6 yıl aradan sonra aynı sistemi tekrar kullanıyorlar Heat'te, risk sistemi. Kovalamacaya devam ettikçe aranma seviyesi artıyor ama buna bağlı olarak ödül de artıyor eğer yakalanırsanız 0 alıyorsunuz direkt, kaçarsanız aldığınız puan çarpı aranma seviyeniz veriliyor. Bir de Rivals'da modifiye yok, sadece boyanabiliyor araba, Heat'te var. Bunların dışında ben diğer kişilerden çok farklı düşündüğüm için belirtmedim ama benim en sevdiğim oyun Payback ama çoğunluk tarafından son 10 yılda çıkan en nefret edilen NFS oyunu, o yüzden birisine önermiyorum genelde, kendim içimden seviyorum.

Teşekkürler açıklamaların için heat alacağım galiba ama önce bir Payback'e bakacağım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı