Hangi NFS oyunu daha güzel?

@Flezny maalesef profiline mesaj atamıyorum ya galiba seviye ya da puan yeterli değil her neyse. sen istersen steam kodunu falan yaz oraya discord kullanmıyorum ama onu da yazabilirsin.

Niyeyse benim en sevdiklerimden bir The Run. Az bilinip az oynanan bir oyun ve farklı bir şey de denenmiş olsa çok hoşuma gidiyor. Ama tabii ki en iyisi MW.

@Flezny ay ben bu platformu çözemedim hala ahahah bir de banladılar beni :(( Steam kodunu verirsen birbirimizi ekleyebiliriz.

Technopat'tan bahsediyorsanız evet sürekli ceza alıyorsun. Acil mesele olup olmadığı fark etmeksizin, hatanız adminlerin insafına bağlı olarak minimum 1 saat ile 1-3 gün arasında cezaya dönüşüyor. (Maksimum kaç bilmiyorum muhtemelen sınırsızdır) Eğer bir de işiniz acilse ayvayı yediniz. Biraz sinir bozucu ama kuralların en belirgin olanı yazım yanlışı ve konu başlığı yanlışı. Diğerleriyse artık yedikçe öğreniyorsun 🥲

Technopat'tan bahsediyorsanız evet sürekli ceza alıyorsun. Acil mesele olup olmadığı fark etmeksizin, hatanız adminlerin insafına bağlı olarak minimum 1 saat ile 1-3 gün arasında cezaya dönüşüyor. (Maksimum kaç bilmiyorum muhtemelen sınırsızdır) Eğer bir de işiniz acilse ayvayı yediniz. Biraz sinir bozucu ama kuralların en belirgin olanı yazım yanlışı ve konu başlığı yanlışı. Diğerleriyse artık yedikçe öğreniyorsun 🥲
ay çok teşekkür ederimm cevabınız için. kullanmadan önce kurallara bakayım o zaman :)

Ay çok teşekkür ederimm cevabınız için. Kullanmadan önce kurallara bakayım o zaman :)

Steam ekleşmeden ban yememek için ya oyun arkadaşı tarafına konu açın. Ya da kendi profiline yorum yazın insanlar bakıp eklesin. Bu arada forumun kuralları alışana kadar böyle maalesef😅

Steam ekleşmeden ban yememek için ya oyun arkadaşı tarafına konu açın. Ya da kendi profiline yorum yazın insanlar bakıp eklesin. Bu arada forumun kuralları alışana kadar böyle maalesef😅
ama kötü birşey yapmıyorum ki ban yemelik bi durum yok. neyse bir daha kullanmam zaten bu platformu 🥹

Ama kötü bir şey yapmıyorum ki ban yemelik bir durum yok. Neyse bir daha kullanmam zaten bu platformu 🥹

Yaptığınız şey kötü değil ama burada verilince çok taciz vb. olaylar oluyor ondan dolayı ben de direkt paylaşılmaması taraftarıyım oyunlar konusunda herhangi bir sorununuz var ise konu açarsınız yardımcı oluruz :). Winx konusunda arkadaşa katılıyorum ayrıca sadece kızlar izleyecek diye bir olay yok ben de küçükken izler ve bloomu severdim.

Yaptığınız şey kötü değil ama burada verilince çok taciz vb. olaylar oluyor ondan dolayı ben de direkt paylaşılmaması taraftarıyım oyunlar konusunda herhangi bir sorununuz var ise konu açarsınız yardımcı oluruz :). Winx konusunda arkadaşa katılıyorum ayrıca sadece kızlar izleyecek diye bir olay yok ben de küçükken izler ve bloomu severdim.
evet o da var haklısınız. winx konusunda da ban yememek için şimdi bişey demek istemiyorum ahşlrfewğdlşds ama hayatımda winx izleyen erkek 2.kez görüyorum şuan vay be

Geri
Yukarı