Hangi ön ödemeli kartları kullanıyorsunuz?

Hangi ön ödemeli kartları kullanıyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    198
Bulunsun diye Tosla, Fups ve Paycell almayı düşünüyorum.

Kargo ile uğraşmak yerine marketten almayı seviyorum ama Tosla'yı Şok marketlerde bulamadım.
FUPS kampanya bakımından avantajlı bir sistem değil. Ben genelde kredi kartımdan para yüklemesi yapmam gerekirse kullanıyorum. En büyük avantajı kredi ve banka kartlarından yükleme yaparken 3000 TL'ye kadar komisyon almaması. (2000 TL'de olabilir emin değilim.) Bunun dışında Paycell güzel bir sistem bana göre. Kampanya bakımından birçok kez faydalandım, faydalanmaya da devam ediyorum. Tosla hakkında güzel diyemiyorum ama kötüdür de diyemiyorum. Dönemsel olarak güzel kampanyalarına şahit oldum. Ek olarak banka hesabına sahip olduğumdan dolayı hesap limitleri/doğrulaması hakkında bilgi sahibi değilim. FUPS ve Paycell'i banka hesabınız varsa doğrulayıp kullanabilirsiniz. Tosla artık kimlik doğrulamasını zorunlu kılıyor. Bir kullanıcı bu konuyla ilgili doğrulamadan kaçabileceğimiz bir yöntem belirtmişti ama ne kadar uzun sürer bilmiyorum. Yine de bu konular için sistemlerin şart ve koşullarını incelemenizi tavsiye ediyorum. Öte yandan bu listeye Nays'ı da düşünebilirsiniz. Kampanya konusunda giderek kendilerini geliştirdiler ve şu an gayet güzel bir seviyedeler. Pazara nispeten yeni çıktıkları için bu avantajlı kampanyaların artacağını düşünüyorum ama bu benim kişisel görüşüm. Son olarak dediğim gibi bunlar benim kişisel deneyimlerim. Bu bilgilere kesin kanı olarak bakmayın. Yine araştırın.

İninal kullanıyorum, Papara'ya geçmek istiyorum ama telefonda NFC özelliği çalışmayınca ortada kaldım.

Tosla ve Paycell kartları aldım Şok'dan. İyi kampanyaları olduğunda kullanabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı