Hangi okula,hangi bölüme gitmeliyim?

Berkay Gür

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Herkese merhaba Technopat sosyal üyeleri. Ben düz lise'ye gidiyordum. 1 Kere kaldım. Bu sene ortalamam 52 geldi ve sorumlu olarak Dil ve Anlatım dersinden kaldım ama sınıfı geçtim. Bütün hocalar bol sözlü verdi çünkü mesleğe gidin diyor, kalıcaksınız diyorlar. Ben de mesleğe gitmeye karar verdim. Bölüm olarak nereye gitmeliyim? Bilgisayar düşünüyorum. Para olarak geleceğimin iyi olmasını istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum
Teşekkürler.

Kesinlikle mesleğe git. Bende lise 1'de tekrar yaptım. Sonra TM seçip devam ettim. Devam ettiğim günü lanet olsun. Kesinlikle mesleğe git. Bölüm olarak bilgisayar demişsin ama Web tasarım mı programlama mı ?

Kesinlikle mesleğe git. Bende lise 1'de tekrar yaptım. Sonra TM seçip devam ettim. Devam ettiğim günü lanet olsun. Kesinlikle mesleğe git. Bölüm olarak bilgisayar demişsin ama Web tasarım mı programlama mı ?
Ben de bilmiyorum tam olarak. Sizlerden yardım istiyorum. Lise bittiğinde işsiz kalmıyım, para kazanıyım. :( Geleceğim parlak olsun.

Ben EML okuyorum 11'e geçtim bilgisayar bölümündeydim şimdi dal seçmemiz gerekiyormuş. Lanet olsun hangi dalı seçmeliyim ? Kafam karıştı şimdi ben teknik servis istiyorum hocalar veritabanı seç diyor. :mad:

Ben veri tabanı okuyorum, mantık zayıfsa çok yönlü düşünme konusunda sıkıntıların varsa veri tabanına gidipte bu meslekten nefret etme. Ama ben tasarımı severim dersen webe gidebilirsin. Orda da programlama var basit seviyede. Teknik servise gidersen bu sitedeki gibi donanım toplatmayacaklar sana bundan emin olabilirsin. Zira kendi okulumdan örnek vereyim okuldaki tüm parçalar 7-8 yıllık. Taktığımız ramlar ya DDR2 ya SD Ram durum o kadar vahim yani. Ağırlıklı olarak baskı devre ve bozuk olan donanım kartlarını yapıyor teknik servistekiler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı