Hangi operatör mantıklı?

Bütçe
200
Vodafone'dan sorun yaşayan da var yaşamayan da. Ben yıllar önce sorun yaşadığım için aylık 1 TL'ye 50 GB internet ve sınırsız konuşma paketi verseler yine geçmem. 😀

Çoğu operatörü kullandım, en iyisi Turkcell.
Yılbaşında Vodafone'dan Turkcell geçtim. 80 TL'ye 15+2 GB paket çok memnunum, aynı paket şu an 185 TL olması dışında sorun yok.
Vodafone'dan geçme sebebim interneti geçtim telefon çekmiyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Türk Telekom ile olan sözleşmem bugün bitiyor, 13 GB internet 1000 DK 1000 SMS ile eski kullanıcılara özel 190 TL isterseniz uzatalım diye aradılar. Sizce mantıklı mi diğer operatörlerde nasıl bir fiyatlandırma mevcut sizce hangisi daha mantıklı arkadaşlar?

Vodafone faturalı geçersen her ayın bir günü sınırsız internet veriyor. 26 yaş altı özel paketleri uygun geldi bana. Turkcell kaliteli ama daha pahalı.

Ben Vodafone'dan Turkcell'e geçiş yaptığım için verdikleri paket normale göre çok uyguna geldi. Aşağıdaki paketi 100 TL'ye kullanıyorum ve gayet memnunum Turkcell'de bu kadar uyguna böyle bir tarife bulduğum için. Siz de Turkcell'e göz atabilirsiniz.

10 GB + 1000 DK + 250 SMS

Turkcell pahalıdır ama en iyisi odur bende Turkcell kullanıyorum eskiden 16 GB 80 lira civarıydı şu anda 20 GB 170 falan olması lazım.

Merhaba, Türk Telekom ile olan sözleşmem bugün bitiyor, 13 GB internet 1000 DK 1000 SMS ile eski kullanıcılara özel 190 TL isterseniz uzatalım diye aradılar. Sizce mantıklı mi diğer operatörlerde nasıl bir fiyatlandırma mevcut sizce hangisi daha mantıklı arkadaşlar?

Bugün TT Mobile geçtim 17GB 160TL.

Operatöre gir çık yapman gerekebilir.

Turkcell pahalıdır ama en iyisi odur bende Turkcell kullanıyorum eskiden 16 GB 80 lira civarıydı şu anda 20 GB 170 falan olması lazım.

Şu an Turkcell'den çıktım, 20GB 130 TL olarak ödüyordum ve benden 12 GB için 200 TL para istiyorlar.

Bende TT prime 25 GB vardı. 120 tl ödüyordum. Taahhütüm bitmek üzere olduğu için aradılar. 30 GB tarifesine 190 tl istiyorlar. Her sene tarife yükseltiyorlar ***. Diyorum 25 gb devam etsin olmaz mı? Onun taahhütlü fiyatı 250 tl diyor…

Yeni konular

Geri
Yukarı