Hangi operatör seçilmeli?

TT kafasına göre fazladan para çekebiliyor, çoğunluk Vodafone’den memnun. Vodafone öneririm.
Hocam internet yüzünden değiştirmeyi düşünüyorum.
Vodafone paketler ucuz ve bol ama interneti berbat. Muğla'da Turkcell iyidir hocam. İstanbul'da kesinlikle Türk Telekom öneririm.
İstanbul ile bir ilgim yok hocam :) Muğla tarafındayım ben. Turkcell mi kullanıyorsun? Hız testi ne durumda?
Afyondayım ben. Hocam 18ms ping 1ms jitter 85.1 download 31.3 upload verdi.
Gayet iyi.

Hocam telefonu artık günümüzde çok sık kullanıyoruz ve paket yönünden kısılmaması gereken bir durum bence. O yüzden Turkcell kullanıyorum. Kullanıdığım pakedi 120₺ iken yaptırmıştım ve şuan kampanyayla beraber ortalama 200₺ geliyor 12 ay boyunca. Hız testini de bıraktım aşağıya. 2 diş çekerken ev ortamında böyle. Dışarıda 200 ü rahatlıkla aşıyor. O yüzden kaliteden ödün vermeden kullanmanızı tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• 25A35E85-D2FD-48B2-AC9B-E2EE4E4B4E93.png
    25A35E85-D2FD-48B2-AC9B-E2EE4E4B4E93.png
    114,6 KB · Görüntüleme: 90
  • C0FB87EB-FC06-4885-BCB0-2D7DDA8D9101.png
    C0FB87EB-FC06-4885-BCB0-2D7DDA8D9101.png
    160,3 KB · Görüntüleme: 96
Hocam bence de Turkcell'e geçin. Şu linkten size uygun olan bir tarife varsa Online üzerinden geçin. Online üzerinden geçince fazladan internet vs. de hediye ediyorlar. Sizi arayalım mı gibi bir pencere çıkıyor. PC'den bakmıştım ben. Fiyatlar da makul gibi. Ben de tarifemi daha yeni yaptım Vodafone ile. Bu tarifeleri görseydim yapmazdım. Üstelik bana her ay verecekleri ücretsiz 2 GB da ortada yok. Müşteri hizmetlerine söyledim bu bahaneyle çıkabilsem cayma bedeli olmadan çıkarım hiç düşünmeden.

Operatör olarak Turk Telekom kullanıyorum ve pişmanım. Turkcell'e geçebilirsin, çekim gücü daha iyi ve operatörlerin fiyatları da neredeyse birbirine yaklaştı. Ciddi farkı yok, çoğu kişi Vodafone'den de memnun değil.

Geri
Yukarı