Hangi operatör seçilmeli?

Bütçe
200

qoray99

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom kullanıyorum taahhüdün bitmesine 27 gün kalmış. Uygulamada bana özel 15+2 GB'lik paketi 203 TL'ye 12 ay taahhütle sunuyor. Şu an için evde olduğumdan Wi-Fi kullanıyordum ve internetim çok gitmiyordu. Ancak yakında işe başladığımda beni kaç GB'lik paket götürür? Genelde sosyal medya kullanıyorum (Instagram, Twitter).
Sizce Türk Telekom'a devam etmeli miyim yoksa numaramı Turkcell veya Vodafone'a taşımalı mıyım? İki operatör de 1 haftalığına Online'a özel paketler çıkarmış. Fiyat olarak 200 TL'yi çok aşmak istemiyorum. Sizin tavsiyeniz ne olur? Numara taşırsam 15GB Turkcell veya 20GB Vodafone arasındayım. Turkcell'in daha iyi olduğunu biliyorum ancak 5GB'yi geride bırakıp aylık 10 TL fazla vermeye değer mi? İstanbul'da yaşıyorum. Çok fark eder mi çekip çekmeme durumları? Hangi paketi önerirsiniz?

turkcell.png

vodafone.png

Hocam bende aynı durumdayım. Türk Telekom taahhüdüm bittim fakat bana sadece çok pahalı Prime tarfeleri önerdiler, kabul etmedim bende. Turkcell'in 3 aylık paketlerine bakıyorum ama bir tane güzel buldum o da illere özel diyor ve İstanbul'da yokmuş. Bu sizin gönderdiklerinizden birine geçmeyi düşünüyorum bende. Ama 3 aylık bir paket çıkarsa ona geçmek daha iyi olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı