Hangi oyuncu koltuğu alınmalı?

naamikemal

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba forum ailesi. Size bir sorum var. Lütfen yazının hepsini okuyun. Ben Max bütçe olarak 1500 lira belirledim ve bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Daha pahalı önermeyin çünkü aslında çok da ihtiyacım yok almışken iyisi olsun diye 1500 liralik almayı düşünüyorum. xDrive 15'li profesyonel alacaktım hawk önerenler oldu şahsen ben Monster sponsoru gibi bir şeyim ve Monster yakında yeni bir oyuncu koltuğu çıkaracak (1-2 ay içinde) tüm bilgisayar ve ekipmanlarım Monster olduğu için ve bilindik olduğu için onu mu beklemeliyim yoksa xDrive 15'li profesyonel i hemen alınır mı? Hawk a mı yöneleyim yoksa başka marka önerir misiniz?

Not: Kendisi kullanmayıp bilgisi olmayıp başka yerlerden duyanlar yazmasın lütfen kullananlar ya da açıklayarak önerisini söyleyenler yazarsa sevinirim.
Şimdiden herkese teşekkür ediyorum :)

Güncelleme: Hawk alınca nick falan da yazılıyormuş biraz daha önde benim için şu anda hawk tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel, ben de yakında almayı planlıyorum.

Gayet güzel, ben de yakında almayı planlıyorum.

Şimdi okudum da cızırtı gibi sorunları oluyormuş bazılarında sıkıntı çıksa istanbula nasıl göndereceğim? xDrive daha bilindik ve bir şey olsa yakında bayisi var okudumda hawk da bazı sesler kötü geliyormuş biraz sıkıntılı.

Şimdi okudum da cızırtı gibi sorunları oluyormuş bazılarında sıkıntı çıksa istanbula nasıl göndereceğim? xDrive daha bilindik ve bir şey olsa yakında bayisi var okudumda hawk da bazı sesler kötü geliyormuş biraz sıkıntılı.
xDrive bilindik ama o kadar kaliteli değil. Hawk'ın ürünleri çok daha iyi. Bir sorun yaşarsanız markaya ulaşıp kargo ile şubelerine yollayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı