Hangi oyunu incelemeliyim?

Diziyi henüz izlemedim. Sadece oyunun 2013 versiyonu ile PC'de 2023 versiyonunu oynadım. Platinledim.

Oyunu 2019'da oynadığım için hatırlamıyorum. Zaten oynadığım oyunları hatırlasam her gün 1 inceleme mantığıyla AC1'den Valhalla'ya kadar incelerdim. O kadar para verip zaman gömdüm o seriye. Bir anlamı olsun isterdim.

Re Revelations 2 daha bitmedi. Onu hazırlamam uzun sürebilir haberiniz olsun. @definitivedition

Re Revelations 2'nin sıkıcı olabiliyor bazen o yüzden bitirebilirsiniz

Revelations 2 eski kalır bence, TLOU farkları olabilir, GTA Def Edition ile eskisi arasındaki farklar olabilir.
GTA oyunlarını eskileriyle kıyaslamam mantıklı olmaz. Eski Trilogy'i(GTA 3(2001), GTA Vice City (2002) ve GTA San Andreas (2004)) sadece hikâyeyi oynayıp salarken Definitive Edition'da oyunları %100 yapıp tüm başarıları aldım. Yani kıyaslama da eksikler olur.

Daha önce RE4 remake incelemesi yapmıştım. Alta linkini koyacağım. Şimdi can sıkıntısından bir tane daha inceleme yapacağım. İnceleme yapabileceğim oyunlar şunlar:
Last of Us part 1 incelemesi ve 2013'teki versiyonu ile kıyaslama,
GTA Trilogy Definitive Edition incelemesi,
Resident Evil Revelations 2 incelemesi.

İncelemenin ne tarz olacağı örneği(RE4 remake incelemesi): Resident Evil 4 Remake incelemesi

GTA Trilogy ve TLOU P1'den birisini yapabilirsiniz. RE Revelations 2 oynayan olmayacağından gereksiz olur.

Hocam bir de çok fazla başlık açmışsınız incelemenizde. Oradaki çoğu başlık "Oynanış" kategorisine girerdi bence. Alt başlıklar olarak açabilirdiniz. Böyle olunca kirli görünüyor. Yine de incelemeniz güzel. Bir de görseller yardımı ile incelemeyi desteklerseniz daha hoş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı