Hangi platforma abone olunmalı?

MRsuffix Berat

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo Gaming 3
10.Nesil Core i5 10300H
16Gb RAM
1Tb HDD
256SSD
GTX1650Ti 4Gb
Windows 11 64bit
Şu sıralar hastayım ve evde yatıyorum. İzleyecek bir şeyler arıyorum. Hangi platformda güzel dizi-filmler var?
Netflix, Prime Video, Disney+?

Hocam geçmiş olsun. Netflix diğerlerine nazaran kütüphane açısından fazlasıyla dolu. Diğer platformların akabinde BluTV önerebilirim. Yerli ve yabancı kütüphanesi bir de HBO dizilerinin yer alması büyük artı. Akabinde Prime Video ve Disney daha çok kendi origin üretimleri yüzünden tercih edilebilir. Ama Prime üyelik alırsanız hem Amazon Prime hem de Prime Gaming avantajı elde edersiniz.

Hocam geçmiş olsun. Netflix diğerlerine nazaran kütüphane açısından fazlasıyla dolu. Diğer platformların akabinde BluTV önerebilirim. Yerli ve yabancı kütüphanesi bir de HBO dizilerinin yer alması büyük artı. Akabinde Prime Video ve Disney daha çok kendi Origin üretimleri yüzünden tercih edilebilir. Ama Prime üyelik alırsanız hem Amazon Prime hem de Prime Gaming avantajı elde edersiniz.

Amazon Prime sahibiyim zaten. Alışveriş yaparken kullanıyorum. Prime Video'dan Game of Thrones izlemiştim. Ama sıkınca bıraktım yenisini bulamadım.
Disney+ düşünüyorum olmazsa Netflix alacağım. BluTV arkadaşım aldı içerisinde ilgimi çeken bir şey bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı