Disney Plus bilgisayarda video indirmek mümkün mü?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Telefonda izlediğim dizileri/filmleri evde indirip dışarıda ya da evde internetin çok iyi çekmediği yerlerde izleyebiliyordum ama bilgisayar için indirmek mümkün değilmiş. Biraz araştırdım ve "Disney Plus video downloader" diye bir program olduğunu gördüm. Bu program sıkıntılı mıdır? Disney Plus'dan ban yeme durumları söz konusu olma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek emin değilim ama 3. Parti yazılımlar ban yemene sebep olabilir. Önerim kullanmaman yönünde.
Disney Plus'ı kaldırdım, çünkü indirmek için hesabınız olmasına gerek yokmuş :D. Ama benim ücretli aboneliğim olduğundan dolayı bu konuda vicdan açısından rahatım, ancak ban yer miyim diye düşünüyorum.

Disney Plus'ı kaldırdım, çünkü indirmek için hesabınız olmasına gerek yokmuş :D. Ama benim ücretli aboneliğim olduğundan dolayı bu konuda vicdan açısından rahatım, ancak ban yer miyim diye düşünüyorum.
Program Disney Plus açıkken mi kullanılıyor ? Öyle değilse ban yiyeceğinizi düşünmüyorum.

Program Disney Plus açıkken mi kullanılıyor ? Öyle değilse ban yiyeceğinizi düşünmüyorum.
Sanırım hayır, şimdi biraz daha bakınca anladım ki bu program Disney Plus'ı olmayanlar içinmiş aslında :D. Bir nevi... neyse. Disney Plus yokken kullanmam her türlü ban yememi engeller diye düşünüyorum ama bir yandan paranoyak yanım da acaba daha önce yüklediğimden dolayı hesabımın bilgileri bir köşede tutuluyorsa veya sonrasında tekrardan yükleyip giriş yaptığımda indirme programını silsem bile fark edip banlar mı tarzı düşünceler getiriyor aklıma. Başka bir PC olsa orada denerdim direk aslında baya iyi olurdu, bakacağım artık.

Güncelleme: Program sandığımın aksine üyelik almayanların buradan indirip izlemesi için değil, üyeliği olanların indirebilmesi için çünkü indireceğin videoyu Disney+'ın web sitesinden açıp, linkini kopyaladıktan sonra oraya yapıştırmanız gerekiyor. Üyeliğiniz olmadan da o videoyu açamayacağınız için, üyelik şart. Ancak iş bununla bitmiyor, Disney+ hesabınızla oturum açmanız gerekiyor indirmiş olduğunuz uygulama üzerinden. Ben de bu konuda güvenemeyip bıraktım, denemelik başka bir hesap açıp veya internette satılan ortak hesaplardan bakıp yapacağım muhtemelen, eğer yaparsam. Ve uygulamanın paralı bir kısmı da var ancak o kısmına bakmadım tam olarak ne avantajlar sağlıyor diye, muhtemelen belli bir video indirme limiti vardır günlük. Sonrasında para isteyecek, veya kalitesi yüksek olmayacak gibi. Bakacağım ona da, şimdilik bildiklerimi aktardım ki benim gibi merak edenler varsa sorularını bir nebze cevaplayıp yardımcı olmak istedim. Durum bu...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı