Hangi PlayStation 4 modelini alınmalı?

PS Plus kütüphanesinin Game Pass kütüphanesinden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu şahsi fikrim tabii. Onun dışında oyunlar FPS kilidiyle konsollara çıkıyorlar (VRR'den bahsetmiyorum, zaten PS4 Pro'da mevcut değil). Fortnite'da 45-50 fps almak, oynamadım ama, doğru bir bilgi değil diye düşünüyorum. Alabilirseniz PS5, olmazsa PS4 Pro almalısınız. Kasa konusunda bilgi vermiş arkadaşlar zaten.

Merhaba arkadaşlar,
PlayStation 4 satın almak istiyorum. Hep Pro modelini araştırdım.
Fakat çok fazla fan sesi ile ilgili şikayet aldım. Kronik bir sorun sanırım.
Hatta bu ses yüzünden satıp, Slim modelini alanlar bile olmuş.
Ne yapmalıyım sizce? Bu arada 2.el almayı planlıyorum bütçem yetmiyor.
PS4 önermiyorum ama paran yoksa 4 Pro al. Parlak kasa (fat) ve slim almanı tavsiye etmiyorum.

@erenalisen dostum ben yeni nesik oyunları Full grafiklerde 45 50 FPS oynuyorum PS4'te.
Dostum senin ps4 mutant mı? Bizde de var ps4 yeni nesili bırak kendi neslinde bile pek çok oyunu 30fps de oynatan bir alet bu. Ayrıca bu fps sabittir, 45-50 fps alamazsın, ya 30 ya 60. Ayrıca full grafikler diye bir şey yok konsolda grafik de sabittir.

Son düzenleme:
@NURBAY baba herkes aynısını yazıyor bende Fortnite'den örnek vereceğim oyunu az çok oynayan bilir karışık bir yapıya sahip grafikler iyi çok nesneli bir oyun bu oyun son yıllarda FPS dropları yaşayan bir oyun hem kendimde hem de diğer YouTube kanallarında oyun 45 50 FPS rahat oynatıyor ben bunu öngörüyorum bence hala iyi bir cihaz.

@NURBAY baba herkes aynısını yazıyor bende Fortnite'den örnek vereceğim oyunu az çok oynayan bilir karışık bir yapıya sahip grafikler iyi çok nesneli bir oyun bu oyun son yıllarda FPS dropları yaşayan bir oyun hem kendimde hem de diğer YouTube kanallarında oyun 45 50 FPS rahat oynatıyor ben bunu öngörüyorum bence hala iyi bir cihaz.
Kardeşim fortnite yeni nesil bir oyun değil, popüler bir oyun sadece. Yeni nesil dediğin rdr2'dir gow'dır. Ayrıca konsollar öyle çalışmıyor diyorum sana, fps sınırı diye bir şey var. Full grafikte falan da oynanamaz ps4 te grafik ayarı yoktur bir kere. Pro modelinde performansa önem ver yada grafiğe önem ver diye seçenekler vardır ama grafiğe önem verince fps düşer ve öyle yapsanız bile oyunu "full grafiklerde" oynadığınız anlamına gelmez. Pc'de aynı oyun için daha yüksek grafik seçenekleri mevcuttur.

Merhaba arkadaşlar,
PlayStation 4 satın almak istiyorum. Hep Pro modelini araştırdım.
Fakat çok fazla fan sesi ile ilgili şikayet aldım. Kronik bir sorun sanırım.
Hatta bu ses yüzünden satıp, Slim modelini alanlar bile olmuş.
Ne yapmalıyım sizce? Bu arada 2.el almayı planlıyorum bütçem yetmiyor.
Bu saatten sonra prodan aşşağısını alma, slim sakın alma, normal modelden bile daha düşük performansı. Bu arada profil fotoğrafı efso.

Yeni konular

Geri
Yukarı