Hangi protein tozu alınmalı?

proxys3555

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fitness a yeni başlıyorum 16 yaşındayım günlük hayatta protein açıklarım oluyor onun için whey protein almayı düşünüyorum link koyarım aşağıya sizce bu toz alınır mı? Ve whey protein mi keratin mi?

Ve 2. sorum kendimi pek dayanıklı olarak görmüyorum ama daha yeni başladım. Preworkout tozu almamı önerir misiniz?

Alacağım whey protein; Scitec Whey Professional Whey Protein 920 Gr - Whey Protein

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni başladıysan protein tozu falan almana gerek yok. Tavuk göğsünden alacağın protein ve amino asitler daha karlıdır. Pre workout yerine filtre kahve içsen çok daha ucuza gelir ve yine aynı kafeini alıyorsun. Kreatin kullanabilirsin öneririm.

Scitec'e gelecek olur isek severek takip ettiğim Serkan Yimsel şöyle bir açıklama yaptı.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1690883205363.png

Yeni başladıysan protein tozu falan almana gerek yok. Tavuk göğsünden alacağın protein ve amino asitler daha karlıdır. Pre workout yerine filtre kahve içsen çok daha ucuza gelir ve yine aynı kafeini alıyorsun. Kreatin kullanabilirsin öneririm.

Scitec'e gelecek olur isek severek takip ettiğim serkan yimsel şöyle bir açıklama yaptı.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 1885098

%0.4'lük lösin miktarı açığını ne sen ne ben hissederiz profesyonel değiliz, hatta profesyonel adamın gelişimine dahi fazla bir etkisi olmaz, serkan hocaya katılıyorum lakin ham madde kalitesini dikkate alınız diye eklememiş posta, her marka sütten çıkmış ak kaşık değil, sende biliyorsun bazı markaları ifşalamıştın hatta, serkan hocanın hesabına göre weider de kalite testini geçemiyor, Scitec hammaddeden kazanıyor ki %0.4'lük açığın gelişime gram katkısı olmayacaktır.

%0.4'lük lösin miktarı açığını ne sen ne ben hissederiz profesyonel değiliz, hatta profesyonel adamın gelişimine dahi fazla bir etkisi olmaz, serkan hocaya katılıyorum lakin ham madde kalitesini dikkate alınız diye eklememiş posta, her marka sütten çıkmış ak kaşık değil, sende biliyorsun bazı markaları ifşalamıştın hatta, serkan hocanın hesabına göre weider de kalite testini geçemiyor, Scitec hammaddeden kazanıyor ki %0.4'lük açığın gelişime gram katkısı olmayacaktır.
Sanırım haklısın.

Scitec'e gelecek olur isek severek takip ettiğim Serkan Yimsel şöyle bir açıklama yaptı.
Link:

Eki Görüntüle 1885098
Tamamdır çok teşekkür ederim tavuk göğsüyle devam edeceğim peki hem cep yakmayacak hemde yardımcı olacak önerdiğin bir kreatin var mı?

Geri
Yukarı