Hangi PS4 ideal?

tugra726

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, PS 4 almayı düşünüyorum ama hangi modeli benim için daha iyi karar vermekte zorlanıyorum.
Fortnite ve pes gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, PS 4 almayı düşünüyorum ama hangi modeli benim için daha iyi karar vermekte zorlanıyorum.
Düz ve Slim alma bütçe yetiyorsa, Slim'in düzden farkı yok zaten. Mümkünse Pro al illa PS4 alacaksan, onun harici önerim Series S.

Bütçeniz varsa Pro alabilirsiniz. Eğer fat alacaksanız parlak kasalardan uzak durun. Mat kasa alın. Ben fat önermem. Slim idealdir.

Slim düzden farksız ya, mat kasa fat alsa da olur. Ek para vermesine gerek yok.

Daha sessiz ve kompakt bir cihazı olur en azından 2. El de fiyatları yakın olması lazım. Bende ilk seri 1002A var ben çok memnunum açıkçası alsam yine parlak kasa alirimda önermeye gelince insan oneremiyor.

pro almaya imkanım var ama televizyonum 1080p boşa para vermiş gibi olmam değilmi?

Düz ve Slim alma bütçe yetiyorsa, Slim'in düzden farkı yok zaten. Mümkünse Pro al illa PS4 alacaksan, onun harici önerim Series S.

hocam seri muhabbetinde de yardımcı olurmusunuz
seriler çok önemlimidir dikkat ederek mi alayım

Özel oyunlarla işin yoksa Series S, bütçe varsa PS4 Pro, normal şartlarda Slim al en kötü ihtimal mat kasa al
slim ile pro arasında hangisi daha iş yapar

Bütçe ne kadar? Kalkıp da 2.000 civarı fiyat farkı Fat yerine Slim için değmez, 500-1000 TL fiyat farkı idealdir. Pro ile Slim'i kıyaslarsak da ortalama 2.000 TL fiyat farkına değer fakat fazlasına değmez. Slim'in Fat'e göre + yanları daha sessiz olması, daha az ısınması, tasarım farkı. Bunlar dışında pek fark yok. Pro'nun Slim'e göre + yanı ise bir tık daha iyi çözünürlük, grafik, performans stabilite değerleridir. Slim'in 1080p 30 Fps oynattığı bir oyunu PS4 Pro ortalama olarak 1440p oynatıyor. Bazı oyunlarda değişken çözünürlük ile 1800p oynattığı iddia ediliyor fakat bu anca bulutlara baktığında oluyor dediğim gibi ortalama 1440p. Slim ve Fat ortalama 1080p oynatır. Hepsi çoğu oyunda 30 Fps veriyor.

pro almaya imkanım var ama televizyonum 1080p boşa para vermiş gibi olmam değilmi?

hocam seri muhabbetinde de yardımcı olurmusunuz
seriler çok önemlimidir dikkat ederek mi alayım

slim ile pro arasında hangisi daha iş yapar
Yani Pro model genellikle upscale olarak oynattığı için pek fark oluşturmaz. Pro'nun işlediği çözünürlüğü 1080p olarak verir fakat Slim'e göre daha iyi görünür. Native çözünürlük yerini tutmasa da iş görüyor diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı