Hangi Razer V2 alınmalı?

Bütçe
2000 tl

mustafa2783

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba oncelikli elimde 2000 TL para var 250 tlsine laptop klavyesi alacağım 1750 TL kalıyor ve kararsiz kaldim hangi mouseyo almam gerek diye (1750 TL'nin hepsini harcamiyacagim sadece fareleri soruyorum hangisini almam gerek diye) onceki farem DeathAdder Essential'di bozuldu elime buyuk geliyordu ama rahatsiz etmiyordu. Her fareye elim alisabiliyor fareleri size sunuyorum:
Razer DeathAdder v2.
Razer DeathAdder V2 Pro.
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed.
Bunlardan hangisini almam mantikli ben V2 X istiyorum ama uzun omurlu olmasinida istiyorum. ( oynadigim tek oyun Minecraft serverlarinda Bedwars oynuyorum)
İyi gunler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba oncelikli elimde 2000 TL para var 250 tlsine laptop klavyesi alacağım 1750 TL kalıyor ve kararsiz kaldim hangi mouseyo almam gerek diye (1750 TL'nin hepsini harcamiyacagim sadece fareleri soruyorum hangisini almam gerek diye) onceki farem DeathAdder Essential'di bozuldu elime buyuk geliyordu ama rahatsiz etmiyordu. Her fareye elim alisabiliyor fareleri size sunuyorum:
Razer DeathAdder v2.
Razer DeathAdder V2 Pro.
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed.
Bunlardan hangisini almam mantikli ben V2 X istiyorum ama uzun omurlu olmasinida istiyorum. ( oynadigim tek oyun Minecraft serverlarinda Bedwars oynuyorum)
İyi gunler.
V2 pro daha mantıklı gibi.

V2 Pro guzel ama tasarim olarak DeathAdder V2 X daha guzel duruyor V2 X alirsam yanina klavyede alabilirim hangisini alayim. Sadece DeathAdder V2 promu yoksa DeathAdder V2 X ve Razer klavyemi alayim.
Alacağınız klavye cynosa sanırım. Eğer öyleyse tuşların yazıları mutlaka silinecek. Kronik sorunlu cynosa o konuda.

Alacağınız klavye Cynosa sanırım. Eğer öyleyse tuşların yazıları mutlaka silinecek. Kronik sorunlu Cynosa o konuda.

Klavye Razer Ornata V3 X klavye linkini koydum: RAZER Ornata V3 X Klavye Usb Su Geçirmez Türkçe Siyah Gaming Oyuncu Klavye Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Alacağınız klavye Cynosa sanırım. Eğer öyleyse tuşların yazıları mutlaka silinecek. Kronik sorunlu Cynosa o konuda.

Siz olsaniz hangisini alirdiniz V2 promu. V2 X ve klavyemi.

Klavye Razer Ornata V3 X klavye linkini koydum: RAZER Ornata V3 X Klavye Usb Su Geçirmez Türkçe Siyah Gaming Oyuncu Klavye Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Siz olsaniz hangisini alirdiniz V2 promu. V2 X ve klavyemi.

Hocam Ornata duyduğuma göre iyi bir klavye. Bence bu durumda V2 X ve klavye daha mantıklı olacaktır.

Hocam Ornata duyduğuma göre iyi bir klavye. Bende bu durumda V2 X ve klavye daha mantıklı olacaktır.

Peki Razer mouse garantisi nasıl oluyor biliyor musunuz?

Türkiye'de sanırım garantisi yok. Ben 6 7 yıldır DeathAdder Elite kullanıyorum hala zorun yaşamadım. Garanti olayı yani çok da önemli değil gibi düzgün kullandıktan sonra. 2 yıl garanti veriyorlar zaten bence mümkün değil 2 yılda sorun çıkması.

Yeni konular

Geri
Yukarı