Hangi RTX 3080 modeli alınmalıdır?

Yaklaşık 2 haftadır MSI Ventus olanı kullanıyorum. Extreme Performance modunda 2045 Mhz de çalışıyor ve sorunsuz max 72 derece gördüm. Forumlara bakıldığında herkes profesör sallıyorlar da sallıyorlar. OC yaparım limitleri zorlarım demiyorsanız bulduğunuza yapışın derim. FS2020 oynuyorum ki ondan daha sistem zorlayacak bir oyun göremiyorum şu anda sonuçlar süper.

Yaklaşık 2 haftadır MSI Ventus olanı kullanıyorum. Extreme Performance modunda 2045 Mhz de çalışıyor ve sorunsuz max 72 derece gördüm. Forumlara bakıldığında herkes profesör sallıyorlar da sallıyorlar. OC yaparım limitleri zorlarım demiyorsanız bulduğunuza yapışın derim. FS2020 oynuyorum ki ondan daha sistem zorlayacak bir oyun göremiyorum şu anda sonuçlar süper.
Stok bulabilsek yapışacağız hocam. 😃

Vatan Bilgisayar'a bazı RTX 3080 modelleri mağazalarda stoklara gelmiş, aklımda ROG STRIX RTX 3080 OC Edition modeli var ama aralarında ne kadar fark olur acaba? MSI RTX 3080 Ventus 3X OC modeli nasıldır? TUF serisi ile ROG serisi arasında çok fazla FPS ve soğutma farkı olur mu? Kur değerleri daha fazla artmadan almak istiyorum ama ayrıca oyunlarda çökme yapmayacak, soğutma ve FPS bakımından en kaliteli RTX 3080'i almak istiyorum.
Ayrıca bu model de stoklarda bulunuyor MSI GEFORCE RTX 3080 GAMING X TRIO 10G 10GB GDDR6X 320Bit NVIDIA Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Sizce ROG Strix OC versiyonu yerine almaya değer mi?
Çok zaman geçmiş ama performans farkı olmaz soğutma farkı olur

Yeni konular

Geri
Yukarı