Hangi RX 5600 XT alınmalı?

Rx 5700xt ile rtx 2060 düz kartlarin fiyatlari 200 300 tl bandından birbirine yakın.
Bir ihtimal rtx 2060 da seçebilirsiniz.
Özür diliyorum eksik bilgimden kaynaklı hatalı bir msj yazdım. Henüz çok çok yeniyim.

Son düzenleme:
Bütçen ne kart için
Hazır sistem içerisinde alacağım. Bütçem özelleştirme için maksimum 5700TL. Çok araştırdım, en mantıklı ve en ucuz hazır sistem bu. Hatta kendiniz daha pahalıya toplayabilirsiniz.

Hatta bu özelleştirmeyi veya daha iyisini bu piyasada ve ekonomide kendiniz daha ucuza toplayamazsınız, ciddiyim.
Screenshot_20200717-020255_Chrome.jpg

RX 5700XT ile RTX 2060 düz kartlarin fiyatlari 200 300 TL bandından birbirine yakın.
Bir ihtimal RTX 2060'da seçebilirsiniz.

RX 5700 XT 2070 ile yarışan ve 2070 Super ile neredeyse tamamen aynı olan bir kart.
Technopat kanalında RX 5600 XT Gaming X ile ilgili güzel bir video bulunmakta izlemenizi öneririm.
Hazır sistem içerisinde alacağım. Bütçem özelleştirme için maksimum 5700TL. Çok araştırdım, en mantıklı ve en ucuz hazır sistem bu. Hatta kendiniz daha pahalıya toplayabilirsiniz.

Hatta bu özelleştirmeyi veya daha iyisini bu piyasada kendiniz daha ucuza toplayamazsınız, ciddiyim.
Eki Görüntüle 616949

Linkteki sisteme 750W High Power PSU eklerseniz fotoğraftakinden daha iyi olur.

RX 5700 XT 2070 ile yarışan ve 2070 Super ile neredeyse tamamen aynı olan bir kart.
Technopat kanalında RX 5600 XT Gaming X ile ilgili güzel bir video bulunmakta izlemenizi öneririm.

Hmm, ben 2060 ve 2060 Super'e denk diye biliyordum. Bunu ogrendigim cok iyi oldu. Soylediginiz gercekten bana faydalı bir bilgi oldu. O zaman RX 5600XT dengi olan 2070'e göre cok ucuz bir kart. AMD bu yarışta ben de varım demenin yolunu bulmuş. (Ah bir de yazılım konusunda yazılanlardan evhamlanmasam ne güzel olurdu.)

Linkteki sisteme 750W High Power PSU eklerseniz fotoğraftakinden daha iyi olur.
Anakart??? Zaten her şekilde bütçemi aşacak.

Sizin fotoğraftaki sistemin artıdan ziyade eksisi var.
Hmm ben 2060 ve 2060 supere denk diye biliyordum. Bunu ogrendigim cok iyi oldu.
Soylediginiz gercekten bana faydalı bir bilgi oldu.
O zaman rx 5600xt dengi olan 2070 e göre cok ucuz bir kart. Amd bu yarışta ben de varım demenin yolunu bulmuş.( ah bir de yazılım konusunda yazılanlardan evhamlanmasam ne güzel olurdu )
Yazılım olayı ne yazık ki az çok doğru.
Anakart??? Zaten her şekilde bütçemi aşacak.
Sizce o sistemi 500 W idare eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı