RX 5700 XT hangi marka alınmalı?

Yaptıkları OC diğer markalara göre stabil değil, yetersiz voltaj verebiliyorlar. O yüzden. Hatta Recep Baltaş bunu açıklamıştı.

Nitro serisi olduğuna emin misiniz, o pulse seridir, karıştıyor olabilirsiniz. Çünkü incelemelerde çok iyi durumda. Reddit yorumları'da çok iyi. Ayrıca Recep Baltaş'ın her söylediğine yüzde yüz biat etmek zorunda değiliz, kendi aklımızda var araştırmak gerekir...

ROG kullanıyorum bak her kartta iyi sanardım teşekkür ederim kardeşim.
Nvidia üretimi GPU'larda öyle bir iki tasarım hatası dışında. Ama AMD GPU'larda malesef asus genel olarak başarısız.
5700 XT için konuşuyoruz o yüzden.
Gerçekten cevap vermenize gerek dahi yok. Kişinin açıklamasında ben bir fanboyum yazıyor.

NVIDIA üretimi GPU'larda öyle bir iki tasarım hatası dışında. Ama AMD GPU'larda maalesef ASUS genel olarak başarısız.

Gerçekten cevap vermenize gerek dahi yok. Kişinin açıklamasında ben bir fanboyum yazıyor.

ASUS TUF serisinde AMD yönünde batırdı zaten bu bilinen bir şey. Ben markaya'da önem vermiyorum. Paramın hakkını versin bana yeter kafasındayım...

ASUS TUF serisinde AMD yönünde batırdı zaten bu bilinen bir şey. Ben markaya'da önem vermiyorum. Paramın hakkını versin bana yeter kafasındayım...
Keşke hepsi çok iyi olsa, rekabet artsa, fiyatlar ucuzlasa da bundan kullanıcılar faydalansa :) . Ama yok, takım tutar gibi marka tutmak çok meşhur bizde.

Sapphire almayın diyen arkadaşın verdiği cevap biraz komiğime gitti. 1 aydan daha uzun süredir Nitro+ modelini kullanıyorum. Aksine -100mV ile stabil daha serin şekilde kullanıyorum. Saatlerce RDR2, WarZone, DayZ gibi oyunlar oynadım hiçbir problem olmadı. Gerçekten stabil değilmiş.

Sapphire almayın diyen arkadaşın verdiği cevap biraz komiğime gitti. 1 aydan daha uzun süredir Nitro+ modelini kullanıyorum. Aksine -100mV ile stabil daha serin şekilde kullanıyorum. Saatlerce RDR2, WarZone, DayZ gibi oyunlar oynadım hiçbir problem olmadı. Gerçekten stabil değilmiş.

Nitro+ 265W ve Nitro S.E 285W beslemesi zor olur onun. Pulse güzel bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı