Hangi RX 570 tercih edilmeli?

fyuhg1787

Hectopat

vs

Yardımcı olursanız sevinirim. Fiyatları aynı duruyor kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki markayı da kullandım ama bence MSI daha iyi yardımcı programları, ısı, kalite açısından. Tabi bu yardımcı programları yüklemek RAM ve işlemciye çok az da olsa yük bindiriyor. MSI alacaksanız RAM
8 GB'den fazla olmalı bence.

Olmaz zaten maksimum 250 MB RAM kullanıyordur. İşlemcide en fazla %2.Bu değerler önemli değil tabii çoğu PC için ama benim gibi orta düşük seviye bilgisayarlarda 250 MB RAM kullanımı hatrı sayılır miktarda.
Peki son bir sorum olacak ekran kartı ile psu yu yarın itopyadan sipariş edeceğim Cooler Master Mwe White 550 80+ bu sistem için iyi gider mi ? İşlemcim i5-4590
Stokta yokmuş MSI olanı alsam hayal kırıklığına uğrar mıyım?

Son düzenleme:
Peki son bir sorum olacak ekran kartı ile psu yu yarın itopyadan sipariş edeceğim Cooler Master Mwe White 550 80+ bu sistem için iyi gider mi ? İşlemcim i5-4590

O güç kaynağı işinizi görecektir.
Peki son bir sorum olacak ekran kartı ile PSU'yu yarın İtopya'dan sipariş edeceğim Cooler Master Mwe White 550 80+ bu sistem için iyi gider mi? İşlemcim i5-4590

Stokta yokmuş MSI olanı alsam hayal kırıklığına uğrar mıyım?

Kanka markaya çok takılma iki markada birbirinden kaliteli sana hangisi daha güzel geliyorsa onu al.Isınma konusuna da bak istersen internetten.

Yeni konular

Geri
Yukarı