Hangi şehirde üniversite okunmalı?

Deneyim açısından katılıyorum hocam. Kalabalık bir aile değilseniz arkadaşlarınızı falan eve çağırabilirsiniz belki ama ilişki için bir şey diyemeyeceğim fakat ilişkide de ev şart değil çok :)

Ben de aynı şekilde düşünüyorum etiketleşiriz 😃
Ailem kalabalık değil ama sonuçta arkadaş ortamı hocam, aile yanında misafir çocuğu gibi yanyana sessizce otururuz sonra :D
Ama dediğim gibi üniversiteye ortam için değil meslek için gideceğim. Öncelik nitelikli bir üniversite ve yaşam koşulları.

Eğer hedefiniz yüksekse 2 şehir kalıyor. İstanbul ve Ankara. Aralarında çok büyük farklar yok bana kalırsa.
İlk 500'e girme vs. bir isteğim yok hocam, iyi bir hukuk fakültesi benim için yeterli.

Kendini geliştirebileceğin sektörlerden insanlardan tanışabileceğin şehir İstanbul'dur(maddi durumlar sağlandığı sürece). Yemek, çamaşırı halledersin kocaman bir birey oldun artık.
Amacım hukuk okuyup hakim olmak, avukatlık düşünmüyorum yani insanlarla bir gereksinimim yok hocam. Büyüdük evet ama ev işi de gerçekten sıkıntı üstelik üniversiteyi de işin içine katınca biraz yorucu olacak gibi :D

Geri
Yukarı