Hangi siteden Minecraft satın alınmalı?

Verias

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi ben Minecraft satın almak istiyorum fakat kendi sitesinde temel paket 509TL ama Xbox'da 339TL bariz fiyat farkı var ama bir değişiklik mi var? Yani bir sadece Bedrock mı hangi siteden almam daha mantıklı?

Şimdi ben Minecraft satın almak istiyorum fakat kendi sitesinde temel paket 509TL ama Xbox'da 339TL bariz fiyat farkı var ama bir değişiklik mi var? Yani bir sadece Bedrock mı hangi siteden almam daha mantıklı?
Minecraft:Java ve Minecraft:Bedrock sürümleri artık tümleşik. Xbox'tan alman çok daha iyi.

Game Pass al, Gerçekten mükemmel bir sistem. Ya da orijinal sitesinden al, Biraz kazık ama olsun.

Game Pass al, Gerçekten mükemmel bir sistem. Ya da orijinal sitesinden al, Biraz kazık ama olsun.
Gamepass almak isterim ama gerçekten almaya ihtiyaç duymuyorum zaten sınırsız bir şekilde istiyorum her ay para ödemek benlik değil xbox dan alırsam bir sorun olmayacaktır inşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı