Hangi süper gücünüzün olmasını isterdiniz?

Zaman yolculuğu tabikide. Bir hata mı meydana geldi hoop al başa. Yanlış kadınla mı evlendin 2 3 sene dene olmadı hoop başa. Özellikle geçmişe gidip dolar alıp hoop bu zamana yolculuk yapmak efsane olurdu.

Tabiki de zaman yolculuğu. Nedeni de ekleyeyim bari zamanda ileri gidip ne olacağını millete yayıp kahin olurdum.
He bide piyango var o baska [emoji23]

Anakartlarındaki ses yongalarindan anliyorsan son konuma bakar mısın ?
Bende elektronik işlerinde yeniyim henüz kendimi o kadar fazla geliştiremedim.Size bu konuda yardımcı olamayacağım.Cevap için teşekkürler [emoji4]

Bence en havalısı süperhız. Eskiden The Flash dizisini izlerdim şuan çok kötü gidişatı nedeniyle bıraktım ama ilk 2 sezon efsaneydi bu dizi sayesinde süperhız gücünü çok sevmiştim speedforce hakim olmak falan. Yeterince hıza ulaşıp zaman bariyerini aşarsan zamanda yolculuk bile yapabiliyorsun. Okadar hızlısınki herşey senin etrafında aşırı yavaşlıyor. Dizide Barry ilk başladığında ortalama 900km hızla gidiyordu ve bu giderek artıyordu düşünsenize o hızda olduğunuzu bence çok havalı herşeyden tasarruf. Zihin okuma gibi yetenek istemezdim çünkü bu beni üzebilirdi. Sevgiliniz sizin hakkınızda kötü düşünüyorsa vay halinize :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı