Hangi sürüm Kaspersky alınmalı?

1 TB'lik HDD ve 500 GB'lik SSD'de bulunan bilmem kaç tane RAR'lı dosyayı tek tek tıklayıp taratmak gerçekten çok akılcı bir çözüm. Ayrıca çok pratik. Çok fevkalede bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için müteşekkirim. Bir daha konuma cevap yazmayıp laf kalabalığı yapmazsanız, bilginiz olmayan konularda, sevinirim. @oturtanboga
Tamam bilmiyorum. Sen paranı kasper dayıya ver o tarar çok kıymetli RAR dosyalarını.

Eğer çok fazla crackli uygulama indirmiyorsan Defender yeterli. Defender'in kötü tarafı, trojan ve çoğu virüsleri bulabiliyor ama silemiyor. Ücretsiz olarak Kaspersky Security Cloud'da önerebilirim.

Kaspersky Internet Security 2021 ile devam etmeni öneririm.

Buradan indirimli olarak 88,49 TL'ye alabilirsin 1 yıl, 1 cihaz.

@Murat5038 Hocam laf kalabalığı olacak gibi. Siz baksanız daha iyi. Hangi sürümü almalıyımdan ziyade, attığım linkteki lisans 2020 değilse bile 2020 sürümünde çalışır mı?
Lisans üretim tarihinden 3 sürüm ilerisini desteklemektedir. Sürüm politikası bu yönde. 2019 lisansı ise bir sonraki sürüme geçemezsiniz. Satış partnerleri harici sitelerden alınacak ürünlere sıcak bakmıyorum.

Kaspersky Internet Security 2021 ile devam etmeni öneririm.

Buradan indirimli olarak 88,49 TL'ye alabilirsin 1 yıl, 1 cihaz.

Ürün bulunamadı diyor. İnternetten aratıp gireyim dedim internette de çıkmıyor. Eski sürüme ait bir link mi acaba?
1.jpg

Son düzenleme:
Ürün bulunamadı diyor. İnternetten aratıp gireyim dedim internette de çıkmıyor. Eski sürüme ait bir link mi acaba?
Reklam engelleyicileri kapat. Farklı tarayıcı dene girmezse hala.

Geri
Yukarı