Hangi supplement alınmalı?

Hocam konudan bağımsız hangi vitaminleri kullanıyorsunuz acaba?

Sabah uyanır uyanmaz C vitamini 1000'lik
Kahvaltıdan sonra multivitamin.
Omega 3 değerlerine göre öğle yemeği 1 spordan sonra 1 epa ve dha yüksekse sadece spordan sonra 1
D vitamini 20 günde bir devit-3 300.000'ı. U
Yatmadan önce ya ZMA kullanırım bütçene göre ya da sadece çinko (marka venatura)
Vitaminler suplamentlerden daha önemli
Bazen çok sık değil enginar hapı ya da organık engınar suyu ıcerım sabah AC karnı.

Bol su tüketmeyi de ihmal etme, o da lazım. 😂

3 madde var; sağlıklı uyku, sağlıklı beslenme ve düzenli spor.

Su önerisi

Kilo X 0,05
Spor yapmıyorsan
Kilo X 0, 03.

Sabah uyanır uyanmaz C vitamini 1000'lik
Kahvaltıdan sonra multivitamin.
Omega 3 değerlerine göre öğle yemeği 1 spordan sonra 1 epa ve dha yüksekse sadece spordan sonra 1
D vitamini 20 günde bir devit-3 300.000'ı. U
Yatmadan önce ya ZMA kullanırım bütçene göre ya da sadece çinko (marka venatura)
Vitaminler suplamentlerden daha önemli
Bazen çok sık değil enginar hapı ya da organık engınar suyu ıcerım sabah AC karnı.
Hocam bende ZMA var. da Bunu spordan sonra kullanıyorum. Uyumadan hemen önce mi içmeliyim? Bir de ek olarak eklemden dolayı doktor önerisi ile kolajen kullanıyorum sizce olumsuz etkiler mi vücüt geliştirmeyi acaba?

Kardeşim başka bir mesajında görmüstümde enginar suyu kullanıyormuşsun ben bu hün aldımda tadı normal su ile aynı normal mi kokusuda yok gibi çalkalanınca hafif köpürüyor sadece.

Evet normal su ile aynı bir farkı yok 1 lt bitirsen günde 1 bardak aç karnına yeterli sabah kalkar kalkmaz iç.

Yeni konular

Geri
Yukarı