Hangi Switch klavye tercih edilmeli?

lemonFPS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zaman aralıklarında bir sürü klavye deneyimledim, bir tek red Switch'i hiç deneyimlemedim. Şu anda Razer Blackwidow Green Switch kullanıyorum, bundan önce purple Switch kullandım. Hepsi epey bir rahat geldi hem oyun oynarken, hem yazı yazarken, hem günlük kullanımda ama şu anda hem klavyemi %60 boyutunda olanlardan kullanmak istiyorum hem de belki bir değişiklik iyi olabilir diye düşünüyorum. Sizlerin bana bu konuda tavsiyesi nedir?

Alacağım klavye için:
  • %60 boyutunda olmalı (numpad istemiyorum uzun zamandır rahatsız olduğum bir konu)
  • Switch değişikliği size kalmış.
-Switch'lerin Cherry MX ya da kaliteli bir markanın olmasını tercih ederim.
-Marka takıntım yok ama tercihen Logitech ve SteelSeries'i listede sona atarım.

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zaman aralıklarında bir sürü klavye deneyimledim, bir tek red Switch'i hiç deneyimlemedim. Şu anda Razer Blackwidow Green Switch kullanıyorum, bundan önce purple Switch kullandım. Hepsi epey bir rahat geldi hem oyun oynarken, hem yazı yazarken, hem günlük kullanımda ama şu anda hem klavyemi %60 boyutunda olanlardan kullanmak istiyorum hem de belki bir değişiklik iyi olabilir diye düşünüyorum. Sizlerin bana bu konuda tavsiyesi nedir?

Alacağım klavye için:
  • %60 boyutunda olmalı (numpad istemiyorum uzun zamandır rahatsız olduğum bir konu)
  • Switch değişikliği size kalmış.
-Switch'lerin Cherry MX ya da kaliteli bir markanın olmasını tercih ederim.
-Marka takıntım yok ama tercihen Logitech ve SteelSeries'i listede sona atarım.

Red'de herhangi Click sesi yok düz basıyorsun
Klavye izolasyonuna bağlı olarak sesiz bir Switch. Gamepower Warlock compact ted Switch klavyeme sand + tape mod yaptım oldukça sesiz güzel. Öncesinde blue kullanıyordum ev halkı uyardı çok sesli olduğundan .

Yeni konular

Geri
Yukarı