Hangi switch tercih edilmeli?

Ben 250TL'e aldım 3 ay kadar oldu. Yani Anker Q10'dan sonra yaptığım en mantıklı harcamaydı. Sorunuz varsa buyrun. Aşırı aşırı memnunum ya. Zaten herkese öneriyorum :)

Neden?
Hocam malzeme kalitesi nasıl? Tuşların üstünde ki yazılar falan siliniyor mu? Gövdesi sanırım demir, ağırlığı nasıl? Ayrıca ışıklandırma hoş mu? Yoksa abartılı mı? Oyunlarda tepkisi nasıl? Ayrıca bu klavyenin yanına G203 nasıl gider? :D

Hocam malzeme kalitesi nasıl? Tuşların üstünde ki yazılar falan siliniyor mu? Gövdesi sanırım demir, ağırlığı nasıl? Ayrıca ışıklandırma hoş mu? Yoksa abartılı mı? Oyunlarda tepkisi nasıl? Ayrıca bu klavyenin yanına G203 nasıl gider? :D
Malzeme kalitesi taş gibi. Abartmıyorum yani Şişli Feriköy'e yakın olan varsa buyursun gelsin göstereyim. Taş gibi sağlamlık hissiyatı var.

Tuş üzerindeki yazılar yazı değil zaten güzelliği bu, şeffaf harfler var. Nasıl üretildi bilmiyorum yani şeffaf tuş üzerinde harf etrafına siyah boyamı atıldı bilmiyorum ama tek bir tuş bile henüz bende bir deformasyona uğramadı.

Gövdesi yani ana iskeleti metal. Alüminyum mu bilmiyorum ama kesinlikle plastik değil.

Işıklandırmayı çok seven birisiyim, bence bir tık daha fazla olabilirdi ama yetersiz dersem yalan olur. Çok ışıklı mışıklı klavyelere göre bir tık ışık şiddeti az geldi bana ama kesinlikle yeterli.

Daha önce 2 farklı membran klavye kullandım ve onların içlerinden geçer. Tepkisi, basış hissiyatı, oyunlarda canavarca heyecanla tuşlara sert bastırsam bile aldığım his mükemmel. İlk mekanik klavyem olduğu için çok fazla yorum da yapamıyorum ama PubG ve BF1 çok oynadım ve çok memnunum.

Valla G203 RGB mi bilmiyorum ama ben ya Mamba Elite istiyorum ya da ona bütçem yetmezse Rush RM91 düşünüyorum.

Her tuş tek tek RGB renk kodlarıyla ayarlanabilir olması, rakiplerine göre büyük üstünlük. Ana iskelet tamamen taş gibi metal. Daha mı ağır bilemiyorum diğer mekaniklerden ama yani tok bir hissiyatı var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı