Hangi Tarayıcı kullanıyorsunuz? (Memnun musunuz?)

Hangi Tarayıcı Kullanıyorsunuz?

• Microsoft Edge

• Brave

• Firefox

• Google

• Opera

• Diğer... (Yorumlarda Belirtiniz.)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Firefox kullanıyorum gayet iyi. Yazıların inceliği ve bulanıklığı Chromium'larda varken Firefox'da yok. Tek sıkıntısı Windows'da 4 GB RAM'li kişilerin RAM'lerini yok ediyor.

Chrome'dan genel anlamda memnunum. Tek sıkıntısı şu arama çubuğundaki geçmiş aramaların silinmemesi. İllaki tarayıcının tüm geçmişini silmek gerekiyor gitmesi için.

Microsoft Edge kullanan bir nevi Chrome gibi kullanıyordur ama Windows 10 ve üzerinde gerçekten Chrome gibi RAM düşmanlığı yapmayan Chrome eklentisi ve Edge eklentilerini harmanlayan müthiş bir tarayıcı.

Edge alıştım artık. Gizlilik, güvenlik ayarları ve eskiye göre arayüzünü de daha minimal yapmaya başladılar. Yavaş yavaş tüm menüleri değiştireceklerini belirtebilirim.

Bu arada Google servisleri için Chrome zorunlu değil. Google servislerini her tarayıcıda kullanabilirsiniz. Eşitleme sistemini ayrıca Opera, Edge, Vivaldi, Firefox gibi tarayıcılar sunuyor. Brave'in eşitleme sistemi halen yetersiz.

Sistemi kurunca başka tarayıcı yüklemeden Edge ile her işinizi görebilirsiniz.

Ayrıca daha tam olarak yayınlanmadı. Halen deneysel ama kenar çubuğu ile Opera kitlesini de çalacak diyebilirim. Kenar çubuğunu da düzenli güncelleyince, Opera'yı bu nedenden kullananlar da Edge geçecektir diye düşünüyorum.

Chrome kullanıyorum, memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı