Hangi tarayıcı size göre daha verimlidir?

Hangi tarayıcı size göre daha verimlidir?

• Google Chrome

Oy: 58 49,6%
  • Mozilla Firefox

Oy: 6 5,1%
  • Microsoft Edge Chromium

Oy: 4 3,4%
  • Opera

Oy: 38 32,5%
  • Opera GX

Oy: 10 8,5%
  • Brave

Oy: 1 0,9%
  • Vivaldi

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    117
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Chrome tıpkı alman arabası gibi, hani demişler ya paran varsa alman, yoksa japona binin diye. İşte chrome'de öyle RAM'in varsa uğraşmayın direk chrome yoksa diğerlerine bakın😀
Chrome Browser yerine kullanılabilecek daha iyi açık kayanklı tarayıcılar mevcut. Örnek vermek gerekirse Brave Browser Google Chrome'dan hiçbir farkı bulunmuyor. Zaten kendi içerisinde bulunan reklam engelleyicisi mevcut.

Verimliliği tartışılır ama bilgisayar kullanmaya başladığımdan beri Chrome kullanıyorum.

Ben, Firefox Quantum kullanıyorum. Çok memnunum. Gördüğüm en hızlı tarayıcı. 150 MB falan RAM kullanıyor.

1 yıl boyunca Google kullandım fazla ram tüketiyordu. Opera'ya geçtim şimdi gayet memnunum.

Ben "Opera GX Browser" diyorum. Çünkü GX control denilen bir panel var ve oradan ise Ram , İşlemciyi ne kadar tüketebileceğini ayarlayabiliyoruz :)

Dosya Ekleri

• Opera-GX_JUN 2019 - RAM _ CPU.png
    Opera-GX_JUN 2019 - RAM _ CPU.png
    265,3 KB · Görüntüleme: 44
kesinlikle opera.
uzun süredir opera kullanıyorum ve çok memnunum.
dün bazı sebeplerden chrome kullanmak zorunda kaldım ve bir belgesel izlemek istediğim de gerçekten sinirlerim gerildi, sürekli reklam reklam reklam reklam.
opera da ben bunu çoktan unutmuştum.
AdBlock ile kullanıyorum çok da iyi oluyor.

kesinlikle opera.
uzun süredir opera kullanıyorum ve çok memnunum.
dün bazı sebeplerden chrome kullanmak zorunda kaldım ve bir belgesel izlemek istediğim de gerçekten sinirlerim gerildi, sürekli reklam reklam reklam reklam.
opera da ben bunu çoktan unutmuştum.
Chrome'a istersen tekrardan geçiş yapıp reklamları engellemek için adblocker bulup aktif edip kullanabilirsin. Ama operada kalmanı tavsiye ederim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı