Hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?

Windows11Fan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben şu an tarayıcı olarak Edge kullanıyorum fakat arayüzü pek hoşuma gitmedi. Chrome kullanmak istemiyorum onun da arayüzünü beğenmiyorum. Temaları güzel olan ve gizliliğe önem veren bir tarayıcı önerebilir misiniz?

Merhaba. Ben şu an tarayıcı olarak Edge kullanıyorum fakat arayüzü pek hoşuma gitmedi. Chrome kullanmak istemiyorum onun da arayüzünü beğenmiyorum. Temaları güzel olan ve gizliliğe önem veren bir tarayıcı önerebilir misiniz?

Brave kullanabilirsiniz. Arayuzu bana cok hos geliyor, ayni zamanda gizlilige en cok onem veren tarayicilardan.

Opera sanırım elinizdeki en iyi seçeneklerden birisi. Gizlilik konusunda ne kadar iyidir bilemiyorum ama chromium tabanlı olmaması adblocker'ların desteğinin kaldırılacağı zamanda çok işe yarayacak. Uzun yıllardır chrome kullanmama rağmen site içeriğini değiştirebilen eklenditlerim nedeniyle opera'ya geçmeyi düşünüyorum.

Brave kullanabilirsiniz. Arayuzu bana cok hos geliyor, ayni zamanda gizlilige en cok onem veren tarayicilardan.
Brave denedim ama arayüzü Chrome'a çok benziyordu. Yine de teşekkürler. Tercih meselesi.

Opera sanırım elinizdeki en iyi seçeneklerden birisi. Gizlilik konusunda ne kadar iyidir bilemiyorum ama Chromium tabanlı olmaması Adblocker'ların desteğinin kaldırılacağı zamanda çok işe yarayacak. Uzun yıllardır Chrome kullanmama rağmen site içeriğini değiştirebilen eklenditlerim nedeniyle Opera'ya geçmeyi düşünüyorum.

Gx mi normal Opera mı daha iyi temalara sahip?

Firefox veya Brave kullanabilirsiniz.

Firefox için CSS kişiselleştirmeleri mevcut. Bu sayede Firefox tarayıcı arayüzünü istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Brave tavsiye ederim yıllardır kullanıyorum çok memnun kaldım.

Firefox veya Brave kullanabilirsiniz.

Firefox için CSS kişiselleştirmeleri mevcut. Bu sayede Firefox tarayıcı arayüzünü istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Çok teşekkürler. Daha önce Firefox kullanmıştım, böyle bir seçenek olduğunu bilmiyordum. Çok iyi. Geri dönerim belki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı