Hangi telefonu kullanıyorsunuz? Hangi telefonu kullanmak isterdiniz?

O zaman niye Pro Max değil, para mı yetmedi? 😊
Çok büyük. Note 8 ve Note 10+ kullanırken o kadar büyük telefonlardan bıktım artık, cebime rahat sığacak ve otururken masaya koyma ihtiyacı duymayacağım bir telefon istiyorum. Pro modeli de tam sınırda bu konuda, o da istediğim kadar küçük değil aslında.

Hangi telefonu kullanıyorsunuz? Hangi telefonu kullanmak isterdiniz?

İlk ben söyleyeyim.
Y72019 3 yıllık telefonum artık bayağı sıkıntı çıkartsada telefona para vermek gereksiz YouTube girdiği sürece değiştirmem ama mi 11 serisi derdim.

Şu anki: Huawei Y5 2018
İstediğim: PUBG Mobile en az 45 FPS açan jiro lu telefon

Çok büyük. Note 8 ve Note 10+ kullanırken o kadar büyük telefonlardan bıktım artık, cebime rahat sığacak ve otururken masaya koyma ihtiyacı duymayacağım bir telefon istiyorum. Pro modeli de tam sınırda bu konuda, o da istediğim kadar küçük değil aslında.
Direkt 13 Mini alınabilirdi aslında, gerçi telefonu ne kadar aktif kullanırsınız bilmem de.

Şu anda Redmi kullanıyorum istediğim telefon buydu severek aldım ama şu anda kullanmak istediğim telefon iPhone iPhone iPhone.

Redmi 5 Plus kullanıyorum. Ekranı kırık tuşlar bozuk kamera camı yok. Sağlam olsa değiştirmek istemem. Ama yeni bir Android model kullanmak isterdim.

Geri
Yukarı