Hangi termal macunu kullanmalıyım?

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, Ryzen 5 3600'lü sistem topladım geçen sene mart ayında. 1 yılı geçti ve termal macunu yenilemek istiyorum. Daha önce hiç termal macun almadım bunun için size danışmaya karar verdim. Kaliteli ama orta fiyatlı bir termal macun önerebilir misiniz? Benim karşıma bu çıktı. Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctic MX-4 güzel macun bende kullanıyorum R5 5600 ile Wraith Prism kullanıyorum en fazla 72 derece gördüm boşta 43 derece falan.

Merhaba, Ryzen 5 3600'lü sistem topladım geçen sene mart ayında. 1 yılı geçti ve termal macunu yenilemek istiyorum. Daha önce hiç termal macun almadım bunun için size danışmaya karar verdim. Kaliteli ama orta fiyatlı bir termal macun önerebilir misiniz? Benim karşıma bu çıktı. Alınır mı?

İyi macundur tavsiyem ya hespsi buradanın kendi satıcısından almanız ya da Teknobiyotik'ten almanız çok çakması var bu ürünün.

Teşekkürler dostlar. Kafamda soru işareti kalmadı, güvenerek alıyorum kendisini.
Dostum paran varsa CM Mastergel Maker almanı öneririm. İtopya'dan alırsan daha uyguna geliyor.

Geri
Yukarı