Hangi Türkçe Rap sanatçısını dinliyorsunuz?

• Konuyu başlatan Savior
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Bu listede Sagopa Kajmer olmaması şaşırtıcı. Tabi ki de en çok Sagopa dinliyorum. Bazen de Kolera. Ayrıca tartışma başlatmak istemem ama buradakiler zaten Sagopa'nın dengi değil. :D Zaten rap parçalarında da bunu belirtiyor.
Aman hocam sözlerinize dikkat edin 1. dünya rap savaşını çıkartırlar :ROFL::ROFL::ROFL:

Saian ,Hayki ,Patron ,Sansar Salvo ,Şehinşah ,Pit10 ,Beta ,Da Poet , Mode XL .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu da dinlemenizi öneririm :) .

Aman hocam sözlerinize dikkat edin 1. dünya rap savaşını çıkartırlar :ROFL::ROFL::ROFL:
Sonuçta her sanatçı her tür insana hitap etmez ben de Sagopa'yı beğenmiyorum ama bu kadar korumacı olmayın millet istediği gibi eleştirsin(küfür edenleri dahil etmiyorum)

Saian ,Hayki ,Patron ,Sansar Salvo ,Şehinşah ,Pit10 ,Beta ,Da Poet , Mode XL .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu da dinlemenizi öneririm :) .

Sonuçta her sanatçı her tür insana hitap etmez ben de Sagopa'yı beğenmiyorum ama bu kadar korumacı olmayın millet istediği gibi eleştirsin(küfür edenleri dahil etmiyorum)
Her sanatçı kıyaslamasında tartışma açanlar üzerine bir mizah yapmıştım. Ortada korumacılık yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı