Hangi yayın evi kitapları iyi?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu sene 11. sınıfa geçtim ve okulum cok iyi olmadigi icin sadece okul egitimi yetmeyecek. Bu yuzden ekstra konu anlatimli ve bolca test olan kitaplar almak istiyorum ( tüm derslerden) hangi yayin evleri iyi bir fikrim yok. Yardimci olursaniz sevinirim.

Ne okuyacağına bağlı. Can Yayınlarının romanları iyidir, İletişim Yayınlarının psikoloji ve kişisel gelişim kitapları iyidir, İş Bankası Yayınlarının dünya klasikleri iyidir. Bunu okuyarak keşfetmen senin için çok daha eğlenceli olacaktır.

Not: Çok özür dilerim okumamışım atlamışım, farkında olmadan o yüzden maruz görün alakasız sadece başlığı okuyarak yorum yapmışım.

Daha özele indirerek sormalısınız.

Kolay-Orta seviye için Toprak ve ENS yayınlarına bakabilirsiniz.
Orta seviye için 345 idealdir.
Orta-Zor için Bilgi Sarmal ve Acil.
Zor seviye için Orijinal.

Biyoloji ve kimya derslerinde özel olarak Biyotik ve Orbital yayınlarını öneririm.

Daha özele indirerek sormalısınız.

Kolay-orta seviye için toprak ve ens yayınlarına bakabilirsiniz.
Orta seviye için 345 idealdir.
Orta-zor için bilgi sarmal ve acil.
Zor seviye için orijinal.

Biyoloji ve kimya derslerinde özel olarak biyotik ve orbital yayınlarını öneririm.

Peki matematik ve fizik olarak özel "şu yayin evinin kitaplari iyidir" diyebeleceginiz bir yayin evi var mı? En kritik dersler diger dersleri yine yaparim da kotu bir matematik ogretmeni ile matematik ogrenmek cok zor oluyor.

Peki matematik ve fizik olarak özel su yayinevinin kitaplari iyidir diyebeleceginiz bir yayinevi var mı?

Matematikte ve fiziğe özel bir yayın öneremem ancak kendi başınıza öğrenecekseniz Eğitim Vadisi'nin föyleri var. Fizik için de ÇAP'ın föyleri var.

Bunun dışında YouTube'daki hocaların kamp videolarından ilerlemek için onların kitaplarını alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı