Çözüldü Hangi yazılım dillerini öğrenmeliyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Başlıkta görüldüğü gibi yeni yazılım dilleri öğrenmek istiyorum. Zamanında C# ve Java öğrenmiştim. Ama unutmuş da olabilirim kodlamayı. YKS'den sonra yeni yazılım dilleri öğrenip, C# ve Java bilgimi geliştireceğim.

İleride EEM okuyacağım. Bölümümde işime hangi diller yarar? Ben Pyhton ve C++ öğrenmeyi planlıyorum. Sizin bana önerileriniz ne olur? Ekstradan biraz C dilini biliyorum. Ama çok az o da. Onu da geliştireceğim.

Önerilerinizi bekliyorum. İyi Sosyaller.

Çözüm
Senin dil öğrenmen gerekmiyor. YKS çalışman gerekiyor. EEM öğrencileri muhtemelen Python ve MATLAB kullanıyor. Birkaç okulun ders içeriğine bakıp öğrenebilirsin. Elektronik şeyleri programlarken C/C++ da kullanıyor olabilirler ama onu sonradan halledersin.
Beni yanlış anladınız. Ben YKS varken onlara vakit ayırmam bile :D Sadece sınavdan sonra hangilerini öğrenmem gerek diye sordum.

Hazırlık okuyunca vaktim olacağı için şimdiden bunu sorayım dedim. Bütün cevaplar için teşekkürler.
EEM öğrencileri muhtemelen Python ve MATLAB kullanıyor. Birkaç okulun ders içeriğine bakıp öğrenebilirsin. Elektronik şeyleri programlarken C/C++ da kullanıyor olabilirler ama onu sonradan halledersin.
Programlara baktım, ama pek bilgi edinrmedim programlardan. Dediğiniz programlama dillerini sınavdan sonra araştıracağım teşekkürler.

Geri
Yukarı