Konsol alınmalı mı?

Üniversiteyi şehir dışında okuyacaksanız masaüstü bilgisayar gereksiz olacaktır. Yeni nesil bir konsolum olsun diyen sizin gibi birinin en mantıklı seçimi series s olacaktır bence. Ben 4K -30/60 FPS için PS tarafındayım. Bu nedenle series s daha yeterli ve mantıklı bir seçim. 4K ekranda oynamayacaksanız zaten daha mantıklı. Aradaki farka 2. kontrolcü ve 2-3 oyun alınabilir.

Evet haklısınız zaten şu anki televizyonum Max 1080P destekliyor üniversiteyi ise şehirdışında okumayı düşünmüyorum. Bu arada BluRay'ın olmaması eksiklik hissettirir mi?

Evet haklısınız zaten şu anki televizyonum Max 1080P destekliyor üniversiteyi ise şehirdışında okumayı düşünmüyorum. Bu arada BluRay'ın olmaması eksiklik hissettirir mi?

Konsolu ne şekilde kullanmak isteyeceğinize bağlı. Xbox topluluğunda durum ne bilmiyorum fakat PS4'te bildiğiniz üzere kutulu oyun takası oldukça yaygın, böyle bir kaybınız olabilir. Fakat Series S asıl olarak minimum fiyatla Gamepass kullanılabilecek ve dijital oyun kullanıcılarına yönelik bir sistem.

Fakat ben konsolda çoğunluğu büyük 10-15 oyun depolamak isterim, oyunları harici diske aktarmakla uğraşmak istemem vs. derseniz konsolun depolaması sıkıntı çıkarabilir.

Geri
Yukarı