Hangisi oyuncu koltuğu?

Bütçe
2000 TL
Hocam hawk şu an xprimedan daha uygun zaten fiyat olarak. 40cm diğer modellerle kıyaslayınca düşük kalıyor. Xprime One 40cm kingin daha geniş olması lazım ama net bir bilgi yok. Siz bağdaş falan kurdunuz mu hiç?

2 Haftada 150 TL artmış fiyatı. Hiç şikayetiniz yok anladığım kadarıyla. Liste başına yazdım teşekkür ederim.

2000 TL verirsem o gıcırdama benim her zerremi rahatsız eder hocam :)

Gıcırdama sabit otururken yok mesela koltuğu arkaya yaslıyorsun ya yaslarken cıkıyor kilitledikten sonra sabit otururken çıkmıyor sadece arka tarafı ayarlama esnasında cıkıyor o yüzden beni çok rahatsız etmiyor. Ben indirimde iyi yakaladım 1519 TL ye aldım 2000 veremezdim şahsen.

Calitte Titan TT kullanıyorum memnunum. Calitte, xDrive ve Xprime arasında pek bir fark yok. O koltukların arasından ben olsam Zio alırdım.
Calitte 50TL indirim kodu veriyor. söylediğiniz modeli şu an inceleyemiyorum web siteleri açılmıyor daha sonra kontrol edeceğim. teşekkürler.
Gıcırdama sabit otururken yok mesela koltuğu arkaya yaslıyorsun ya yaslarken cıkıyor kilitledikten sonra sabit otururken çıkmıyor sadece arka tarafı ayarlama esnasında cıkıyor o yüzden beni çok rahatsız etmiyor. Ben indirimde iyi yakaladım 1519 TL ye aldım 2000 veremezdim şahsen.
1520 çok iyi fiyat hocam evet. o zaman hissetmeyebilirdim.
47 cm civarı sanırsam videosunda bahsediliyor Ofisel tarafından. Tek ayağım diğer dizimin altında kalacak şekilde otururum ben genelde ve rahatlıkla sığıyor.
Çok iyi hocam o zaman. King fabric modeli 1700 TL şu an. fakat ben hawk'tan daha uygun bir fiyata buldum. Sanırım ikisi için yeni konu açacağım.
King en genişi 40cs 45 cm civarı sanırım oturma kısmı 102 kilo olan ben rahatça oturabiliyorum aradaki boşluk beni hiç rahatsız etmedi ben ucuz olduğu için aldım fiyatına göre performansı iyi ama tabii ki paranız varsa xdrive ve hawk bakabilirsiniz.
Hocam xprime king ile alakalı bir kaç sorum olacak size.
soldaki kolda boşluk var mı ? nerdeyse ayağa değiyor? sağdaki kol da aynı şekilde sallanıyor ama soldaki bayağı aşağıda kalıyor. Bir de esneme kapalıyken yinede koltukta hafif bir esneme oluyor yaslandığınızda, bu esneme sırasında tık diye bir ses duyuyor musunuz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı