Hanımcı olmak gerekli mi gereksiz mi?

Hanımcı mısın?

• Dibine kadar!

Oy: 82 52,6%
  • Asla!

Oy: 74 47,4%

• Oy verenlerin toplamı
    156
Vajina açlığı olan adam alfa değildir hanımcıdır. Alfa adam asla der. Diğerinde ise beyniniz sizi yönetmez, penisiniz yönetir.

Hanımcılık = cinsel ilişki anlıyorum.

Hayatımı adayacağım kadının üzerine düşmek, dediklerini yapmaya çalışmak elden geldiği kadar, sabah ona kahvaltı hazırlamak benim cinsel ilişkiye girmek istediğimi belirtiyorsa eğer ben gece gündüz cinsel ilişkiye girmek istiyorum demektir.

Sırf sevdiğim kadını mutlu etmek için istediklerini yerine getirmek istemem ise beni penisimin yönettiği anlamına geliyorsa eğer evet penisim yönetiyor beni.

Alfalık sevdiği insanın sözünü dinlememek, isteklerini gerçekleştirmemek, onu mutlu etmemek ise alfa olmama gerek yok ben böyle mutluyum hayatımdan.

Dibine kadar işaterledim orta yolu yoktu, ben sevdiğim kadının üstüne düşmeyecek, zarar görmesini istemeyecek ve dediklerini dinlemeyeceksem bir kadını sevmemin de bir anlamı kalmaz.

Hanımcıdan kastınız nedir? bütün gün işten geldim yorgunum yemek yap diye bağırıp hiç bir işe yardımcı olmayan her zaman bulduğunda ben para kazanıyorum 2 gün çalışta gör benim halimi, ben eve ekmek getirenim, falan diyen mi?.

Vajina açlığı olan adam alfa değildir hanımcıdır. Alfa adam asla der. Diğerinde ise beyniniz sizi yönetmez, penisiniz yönetir.
Açlığı olan ama erişemeyen adam cümleleri bunlar. Anlaşılan cinsel açlık çekiyorsunuz ama gideremediğiniz için böyle alfa-beta kavramlarıyla kendinizi tatmin ediyorsunuz. Kesinlikle böbürlenmek gibi bir amacım olmamakla birlikte benimle ilgilenen, beğenen, yakışıklı bulan bir çok kız var. Yani herhangi bir açlık söz konusu değil. İstediğim zaman beraberlik yaşayabilirim. Lakin sevgilim var ve onu çok seviyorum bu yüzden hanımcıyım 😀

Açlığı olan ama erişemeyen adam cümleleri bunlar. Anlaşılan cinsel açlık çekiyorsunuz ama gideremediğiniz için böyle alfa-beta kavramlarıyla kendinizi tatmin ediyorsunuz. Kesinlikle böbürlenmek gibi bir amacım olmamakla birlikte benimle ilgilenen, beğenen, yakışıklı bulan bir çok kız var. Yani herhangi bir açlık söz konusu değil. İstediğim zaman beraberlik yaşayabilirim. Lakin sevgilim var ve onu çok seviyorum bu yüzden hanımcıyım 😀
1-Efendim sizin durumunuzdan banane.
2-İroni yapmıştım.
3-Bir cümlede "Böbürlenmek gibi olmasın." geçiyorsa o kişi böbürleniyordur.
4-Cinsel açlık çeken kişi alfa-beta ayrımı yapmaz.
5-Niye hayatının bir kısmını buraya yazdın.
6-İlgilenen, beğenen, yakışıklı bulan kızlar, cinsel açlığı olan kişiler. Çünkü bu kızlara karşın istediğiniz zaman beraberlik yaşabileceğinizi dile getirmişsiniz. Benim "İRONİ." tezim, sizin de cinsel açlığınız olduğunu gösteriyor çünkü sevgilinizden ayrılsanız bile boş kalmayacağını, belirtmişsiniz. Bunu düşünmeniz bile cinsel açlığın göstergesidir. Kendi özelliklerinizi kullanarak karşınızdaki bazı kişileri tabiri caizse yatağa atabilme yeteneğiniz olduğunu göstermiş oldunuz. Daha da devam ettirmeyelim.
7-10 Emirin 7. emri.
8-10 Emirin 8. emri.
9-10 Emirin 9. emri.
10-10 Emirin 10. emri.
Dipnot: Bu yorumu senin yorumu okurken yanlışlıkla kolumun pudingime çarpması sebebi ile o anlık sinir ile yazdım. Ben de pudingleri ayartabiliyorum. Senin yüzünden kolum pudingi yere düşürüp dağıttı. Artık yetenek olarak puding dağıtma özelliği kazandım thx.
Siz galiba alfasınız. erken evlenen siz olmayın da :D
Gel senle evlenelim.

2-ironi yapmıştım.

Pek ironi gibi gelmedi bana.

İroni yapıyorsanız sonuna satır içi sürpriz bozan içinde (!) bu işareti koyarsanız anlamayacak kişiler de ironi olduğunu anlayabilir.

Bana ironi gibi gelmedi mesela.

Pek ironi gibi gelmedi bana.

İroni yapıyorsanız sonuna satır içi sürpriz bozan içinde (!) bu işareti koyarsanız anlamayacak kişiler de ironi olduğunu anlayabilir.

Bana ironi gibi gelmedi mesela.
Bana göre herkes übermensch anlamanız gerek. İroni olduğunu belirtirsem, insanların bu tarz konulardaki gerçek düşüncelerini göremem. Yorumum aptalca ya da dahice olsun, ciddi şekilde yazı yazanlar, kendinden örnek verenler vb. tarzı insanların bilincine yerleşmiş kanıları ancak bu şekilde tanıyabilirler. Psikoloji hilesi diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı