Hanxgame dolandırıcı olabilir

Noll77

Decapat
Dün gece enucuzoyun.com'dan gördüğüm hanxgame sitesi uygun fiyata GoW satıyordu steam kodu halinde galiba.
Satın aldım ve kod kısmı boş geldi. Her türlü iletişim yolunu neredeyse denedim ama tepki yok.
Bundan sonra ne enucuzoyun sitesinin verdiği bilgiye ne de bu siteye güvenirim...
İlk defa marka değeri olmayan bir yerden oyun alayım dedim o da hüsran gibi...

Dün gece enucuzoyun.com'dan gördüğüm hanxgame sitesi uygun fiyata GoW satıyordu Steam kodu halinde galiba.
Satın aldım ve kod kısmı boş geldi. Her türlü iletişim yolunu neredeyse denedim ama tepki yok.
Bundan sonra ne enucuzoyun sitesinin verdiği bilgiye ne de bu siteye güvenirim...

Korsan yükleyecektin veya güvenilir bir yerden alacaktın hem paran gitti hem oyun gelmedi.

Benim oyun alma platformu tercihim her zaman Steam veya Epic Games bu ikisinden başka oyun alma platformuna güvenmem.

Yani tek diyeceğim şey geçmiş olsun öyle her şeye güvenilmez.

Dün gece enucuzoyun.com'dan gördüğüm hanxgame sitesi uygun fiyata GoW satıyordu Steam kodu halinde galiba.

Galiba yapabileceğiniz tek şey bir bardak soğuk su içmek.

Buradaki konuda arkadaşın biri PayTR'ye şikayet edin demiş onu yapmayı deneyin hiç değilse para iadesi alırsınız.

Sonunda PayTR'ye şikayet ettiğim için geri döndüler...

Resmi satıcılar böyle yaparmış; ödemeyi alıp kodu temin edip veriyorlarmış...
Sonra stokta var yazısı için de tezat şekilde; sitede güncelleme var ondan öyle kalmış diye daha önce de karşılaştığım ama önceki seferde telafi edilebilmiş olan "yalanımsı" bi söylemde bulundular...
Hatta arada benim üzerime gelmeye çalışıp, neden iletişim kurmadınız diye cevap aldım saçma şekilde, daha kendilerinden haberleri yok...

Bir kaç gereksiz muhabbet de döndü ama uzatmaya gerek yok...

İade ettik dediler ama bakalım en son hesabıma parası geri gelmedi, umarım ilerleyen zamanda gelir ve konu bir şekilde kapanır...

Dolandırıcı değillerse bile art niyet taşıma ihtimali olan amatörlerden oluşuyor...

Cidden geçen muhabbeti daha fazla ayrıntısı ile yazıp uzatmanın lüzumu yok.

Dün gece enucuzoyun.com'dan gördüğüm hanxgame sitesi uygun fiyata GoW satıyordu steam kodu halinde galiba.

bende 108 tl ye days gone aldım ancak geri dönüş sağlanmadı sende durum nedir?

Ben bu gibi olaylarla çok karşılaştım hiç öyle bir işe girmesin çok perişan.
bu paralar nereye gidiyor ozaman dostum önüne gelen dolandırıcı site açabiliyorsa bunu engelleyenler denetleyenler yok mu

Yeni konular

Geri
Yukarı