Hap yutamama

Anony

Centipat
Yukarıda belirttiğim üzere hap yutamıyorum. Ekmeğin arasına koyduk ekmek gitti hap gitmedi. Suyla dilime koyuyorum olmuyor, atıyorum olmuyor hiçbir şekilde olmuyor. Yok mu bunun pratik bir püf noktası delireceğim?

Eric

Decipat
Makaleler
1
Yer
Konya
Küçükken yaşadığım bir problemdi. Yutmaya odaklanmaya çalışın. Bir besini yutarken nasıl davranıyorsanız hap için de aynısını yapın. Birkaç denemeden sonra kalıcı olarak çözebileceğinizi umuyorum.

SomeOne12

Centipat
Yukarıda belirttiğim üzere hap yutamıyorum. Ekmeğin arasına koyduk ekmek gitti hap gitmedi. Suyla dilime koyuyorum olmuyor, atıyorum olmuyor hiçbir şekilde olmuyor. Yok mu bunun pratik bir püf noktası delireceğim?

Aynısı bende de var ağzınıza atın suyu çok hızlı durmadan dikin 0,5 lik şişe kullanın bir bardak yetmez ben öyle yapıyorum aynı sorun bende de var.

n g neer

Hectopat
Yer
Düşünce özgürlüğünün ve laikliğin olduğu Türkiye.
Ben de aynı olayı yaşıyorum, Mentos yer gibi düşünmüştüm.

kadir343434

Hectopat
6 ay önce yoğun diş ağrısıyla mecburen öğrendim yutmayı. Şişeye koymuş ve beraber içmiştim. Sonra zar zor normal şekilde yutmayı öğrendim. Yalnız çok zor öğrenmiştim, bir eşik var onu aşınca yutuluyor.

Yukarı