Hapşırırken kendimi sıkıyorum

arda211

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar 5 6 yaşımdan beri hapşırırken nasıl deyim bende bilmiyorum böyle hapşiii diyorum başkaları gibi hapsuuuuuu diyemiyorum. Sesimmi böyle yoksa normal hapsirigimmi böyle bilemiyorum ve bu yüzden beyin kanaması geçirmekten korkuyorum. Ya da böyle hapşiii dedikten sonramı kendimi sıkıyorum. Anlamadım sizde de oluyor mu arkadaşlar böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar 5 6 yaşımdan beri hapşırırken nasıl deyim bende bilmiyorum böyle hapşiii diyorum başkaları gibi hapsuuuuuu diyemiyorum. Sesimmi böyle yoksa normal hapsirigimmi böyle bilemiyorum ve bu yüzden beyin kanaması geçirmekten korkuyorum. Ya da böyle hapşiii dedikten sonramı kendimi sıkıyorum. Anlamadım sizde de oluyor mu arkadaşlar böyle?
KBB'ye (doktora) gitmen gerekiyor.

Hocam neden hapşii diyorsunuz? Çok fazla dizi/film izlemeyin gerçek hayatta öyle bir şey yok.

Hocam neden hapşii diyorsunuz? Çok fazla dizi/film izlemeyin gerçek hayatta öyle bir şey yok.
Bilmiyorum kendimi bildim bileli hapsi diyorum böyle hapsuuuuuu diye bagiramiyorum komşu hapşırırken 2 sokak öteden duyuluyor bende yan odadaki bile duymuyor ve hapşırık tan sonra vücudum böyle sıkıyor kendini

Bilmiyorum kendimi bildim bileli hapsi diyorum böyle hapsuuuuuu diye bagiramiyorum komşu hapşırırken 2 sokak öteden duyuluyor bende yan odadaki bile duymuyor ve hapşırıktan sonra vücudum böyle sıkıyor kendini.

Hocam gerçek hayatta hapşuu diye de hapşurulmuyor neden millete kendinizi duyurmaya çalışıyorsunuz?

Hocam gerçek hayatta hapşuu diye de hapşurulmuyor neden millete kendinizi duyurmaya çalışıyorsunuz?
Hocam yanlış anladınız örnek verdim yani ıstesem de istemesemde vücudum kendini sıkıyor benim sorduğum olay bu yoksa ses değil kendini sıkmasındsn korkuyorum çünkü hava basınca beyne ve kalbe geri gidiyor beyin kanaması geçirilebiliyor

Bilmiyorum kendimi bildim bileli hapsi diyorum böyle hapsuuuuuu diye bagiramiyorum komşu hapşırırken 2 sokak öteden duyuluyor bende yan odadaki bile duymuyor ve hapşırık tan sonra vücudum böyle sıkıyor kendini
Bende de değişiyor. Bazen tekte sessizce geçiyorum. Bazen de:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hapşuruğunuzu kesmiyorsanız sorun yok.

Bende de değişiyor. Bazen tekte sessizce geçiyorum. Bazen de:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hapşuruğunuzu kesmiyorsanız sorun yok.

Benim komşuların hapsurugu :D

Geri
Yukarı