Kendimi Kötü Hissediyorum

vahşet123

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. Sabah uyandığımda ateşim vardı. Hala var ve kendimi kötü hissediyorum. Yataktan çıkacak halim yok. Kendimi nasıl daha iyi hissedebilirim?

Jel varsa dolaptan alıp ensenize veya alnınıza koyun. Ensenize koymanız baş ağrısını biraz alır. Alnınıza koymak ateş düşürür. Ayrıca çok da durmayıp bir acile görünün.

Merhabalar. Sabah uyandığımda ateşim vardı. Hala var ve kendimi kötü hissediyorum. Yataktan çıkacak halim yok. Kendimi nasıl daha iyi hissedebilirim?
Geçer. Bende sabahtan akşama kadar 39 derece ateş ile durdum iki hafta önce. 2 saatte bir Ihlamur çayı iç. Odanda kalorifer varsa kapat. Yarım kollu tişört giyin. Geceleyin yatarken ayakların çıplak olsun. Yıkandıktan sonra ayaklarını soğuk suyla yıka.

Bence doktora görünmen gerek aynı zamanda yatakta vücudunun tamamını battaniye ile örtme ayaklarını örtsen yeter ateşin var ise geçmiş olsun en kısa zamanda iyi olursun umarım dostum.

Arkadaşlar haftasonu sağlık ocakları kapalı. Sadece acil açık.Sizce acile gitmeli miyim ve içeri alırlar mı? Bazen acillik işin yok yarın gel diyebiliyorlarmış.

Arkadaşlar haftasonu sağlık ocakları kapalı. Sadece acil açık.Sizce acile gitmeli miyim ve içeri alırlar mı? Bazen acillik işin yok yarın gel diyebiliyorlarmış.
Yakında nöbetçi eczane varsa oraya git anlat derdini. Evde parasetamol bile yok mu bu arada ?

Geri
Yukarı