Harcama itirazi sonucu ne anlama geliyor?

LifeIsLife

Picopat
Daha fazla  
Basvurunuza konu islem kartinizin fiziki olarak bulunmasini gerektirmeyen e-ticaret yontemiyle cep telefonunuza gonderilen tek kullanimlik sifrenin kullanilmasi (3D Secure) sureti ile gerceklestirilmistir. 5464 nolu Banka Kartlari ve Kredi Kartlari Kanununun 16.maddesi; kartin ve sifrenin guvenli kullanimina iliskin unsurlari belirlemistir. Bu nedenle, harcama itiraziniza iliskin olarak islemlere ait sorumlulugunuz devam etmektedir.

Arkadaşlar buna gore Amazon'un caldigi 12595 liranin ustune soguk su icmek gerek sanirsam.

Hangi konu?
Bu mu?

Ödeme sorumluluğun devam etmiş.

Birisi senin kart bilgilerini çalmış. Ödeme yapmış, birde cep telefonuna gelen şifreyi de alıp ödemeyi tamamlamış.

Sen kart bilgini kime verdin? Hadi verdin, 3D şifresini nasıl ve niye verdin? 3D Bypass diye bir şey de yok. Birisi telefonunu alıp 3D şifresini aldıysa, bayağı büyük bir tezgahın içindesiniz.

Ödeme sorumluluğun devam etmiş.

Birisi senin kart bilgilerini çalmış. Ödeme yapmış, birde cep telefonuna gelen şifreyi de alıp ödemeyi tamamlamış.

Sen kart bilgini kime verdin? Hadi verdin, 3D şifresini nasıl ve niye verdin? 3D Bypass diye bir şey de yok. Birisi telefonunu alıp 3D şifresini aldıysa, bayağı büyük bir tezgahın içindesiniz.
Ödemeyi ben yaptim arastirdim 15 gun bekledim paramin yatmasi icin yatmayinca harcama itirazi yaptim 15 gun gectigi icin sorumluluk benim.
Alışverişi siz mi yaptınız? Eğer siz yaptınız ve iade onayı geldiyse paranın yok olmaması lazım.
Evet ben yaptim amazon para iadesi konusuna bakarsaniz ayrintili anlatiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı