Harcialem güvenilir midir?

Bütçem çok şıkışık, 230 liraya idareten 2 adet fan istiyorum. Kaliteli olanları nispeten ucuza satanlar kargo parası da istiyor, güvenilir olanlar zaten pahalıya satıyor, o yüzden bütçeyi aşıyor. Kaliteli olmayanları da almaya gerek yok.

Malesef hacıalemden yorumları iyi ama. Sıkıntı çıkar ise iade edersiniz. Id cool markası güvenilirdir. Şu anlık f/p fan bu.

Kasa fanı buyurun hocam. Gamepower iyi bir markadır. İdarelik için iyi
Gameforce ve gamepower farklı markalar diye biliyorum hocam. Aynı fanı arkadaşım kullanıyordu, hava akışının iyi olmadığını söylemişti. Bu süreçte alışveriş yapanlara sordum güvenilir dedi çoğunluğu, risk alalım en iyisi, yine de teşekkür ederim.

Malesef hacıalemden yorumları iyi ama. Sıkıntı çıkar ise iade edersiniz. Id cool markası güvenilirdir. Şu anlık f/p fan bu.
Benim de alacağım fan buydu, satıcısı yine harcıalem imiş zaten.

Gameforce ve gamepower farklı markalar diye biliyorum hocam. Aynı fanı arkadaşım kullanıyordu, hava akışının iyi olmadığını söylemişti. Bu süreçte alışveriş yapanlara sordum güvenilir dedi çoğunluğu, risk alalım en iyisi, yine de teşekkür ederim.

Benim de alacağım fan buydu, satıcısı yine harcıalem imiş zaten.
Umarım sıkıntı olmaz. Tek satıcı bu idi puanı fena değil. Sıkıntı olur ise iade edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı