Hard diskin kendini biçimlendirmesi

Halil Güzeldere

Hectopat
Uzun zamandır Windows Update kısmına gelen güncellemeleri yüklemiyordum. Dün gece yükleyeyim dedim. Yüklemeyi ekranı kapattım sonra hard diskin durduğunu ve yeniden çalıştığını duydum. Açtığımda yeniden başlamış, Boot edemiyordu. Disk kontrolünde gözüküyor ancak Boot etmiyordu bağlantıları kontrol ettim, hiçbir sıkıntı yok. Windows 10 USB hazırlayıp CMD'ye girdim, Diskpart'tan baktım ki HDD kendini biçimlendirmiş. Dosyalarımı geri getireceğim iyi bir program öneriniz var mı? Bunun bir daha olmaması için ne yapabilirim?

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 13.0 programını denemeni tavsiye ederim. Çoğu dosyaları farklı isimde bulabilir. Bununla da kurtarma yapamazsan zaten hiç uğraşma. Geçmiş olsun.
Arkadaş silinen dosyalarını kurtarmak için yardım istiyor. Siz konuyla alakası olmayan uzunca bir yazı yazıyorsunuz.

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 13.0 programını denemeni tavsiye ederim. Çoğu dosyaları farklı isimde bulabilir. Bununla da kurtarma yapamazsan zaten hiç uğraşma. Geçmiş olsun.
Arkadaş silinen dosyalarını kurtarmak için yardım istiyor. Siz konuyla alakası olmayan uzunca bir yazı yazıyorsunuz.

İlk onu yükledim zaten ama geri dönüştürürken para istiyor ücretsiz versiyonu var mı?

Google amcadan programın adını yazıp Full indir dersen tam sürümünü bulabilirsin. Warez... İle başlayan siteden indirebilirsin. Reklama girer diye site ismi veremiyorum.

Google amcadan programın adını yazıp Full indir dersen tam sürümünü bulabilirsin. Warez... İle başlayan siteden indirebilirsin. Reklama girer diye site ismi veremiyorum.
Full sürümünü yaptım şu an geri getiriyor dosyaları. Fakat eski oynadığım oyunların ikon dosyalarını bile aynı klasöre atıyor 😂 baya ayıklamam gerekecek.
Dosyaları geri getirme işini hallettim sayılır. Peki bu hdd nn kendini biçimlendirmesi neden olmuş olabilir ?

Geri
Yukarı