Harddisk test sonuçları nasıldır?

Llw yapınca kesin çözüldü mü sende sorun?
Evet Low Level Format yapmak benim sorunumu çözdü. Ben flaş belleğe HirenBoot yazarak yapmıştım. Çokta zor bir işlem değil.
Videoları izledim de formattan sonra Windows'u nasıl kuracağım onu anlamadım.
Ben 2 adet flaş kullanmıştım. Birisine önceden Windows'u kurdum. Diğerine de HirenBoot yazıp HDD'ye Low Level Format attım. Low Level Format işlemi bittikten sonra da diğer flaşa yazdığım Windows ile bilgisayara Windows kurulumunu gerçekleştirdim.

Evet Low Level format yapmak benim sorunumu çözdü. Ben flash belleğe hirenboot yazarak yapmıştım. Çok da zor bir işlem değil.

Ben 2 adet flash kullanmıştım. Birisine önceden Windows'u kurdum. Diğerine de hirenboot yazıp HDD'ye Low Level format attım. Low Level format işlemi bittikten sonra da diğer flaşa yazdığım Windows ile bilgisayara Windows kurulumunu gerçekleştirdim.

Teşekkürler ben de öyle yapacağım mecbur.
Evet Low Level format yapmak benim sorunumu çözdü. Ben flash belleğe hirenboot yazarak yapmıştım. Çok da zor bir işlem değil.

Ben 2 adet flash kullanmıştım. Birisine önceden Windows'u kurdum. Diğerine de hirenboot yazıp HDD'ye Low Level format attım. Low Level format işlemi bittikten sonra da diğer flaşa yazdığım Windows ile bilgisayara Windows kurulumunu gerçekleştirdim.

Bu arada formatı BIOS ekranından falan girerek mi yaptın pek bilmiyorum.

Geri
Yukarı