Hareketi yaparken yanma olmuyor

Her gün yiyorum hiç jinekomasti sorunum olmuyor veya sağlık problemim olmuyor. Olan tanıdığım da yok. Kırmızı et hem pahalı, hem zor sindiriliyor, hem yağlı.
Her gün dediğin kaç gün kaç ay kaç yıl ? Ve kaç gram yiyorsun ? O hormonlu gıdaları yediğin gibi hasta olunmuyor bu arada.

Her gün dediğin kaç gün kaç ay kaç yıl ? Ve kaç gram yiyorsun ? O hormonlu gıdaları yediğin gibi hasta olunmuyor bu arada.
10 aydır yiyorum, günde 250 gram. Fakat çok daha fazla ve çok uzun süredir yiyenler var tanıdığım onlarda da bir şey olmadı. Tabi en iyisi köy tavuğudur ama marketten aldığın tavuktan da çok bir şey olmaz. Yine de yemek istemez isen ton balığı tavsiye ederim.

Tavuk yemeyeceksin de ne yiyeceksin arkadaş? ben 10 aydir günlük 400-500 gram tavuk yiyorum bir şey olmadı. Ton balığıda iyi bir alternatif ama süreklilik açısından biraz mide bulandırıcı olabiliyor. Yeşil mercimekmiş kuru fasulyeymiş bunlar hikaye protein bence hayvansal gıdalardan alınmalı.

1 yıldır ilgileniyorum. Süreç çok uzun kafana takma. Her gün 350-400G tavuk göğsü 3 yumurta hindi füme falan yiyorum.
Östrojenim yüksek çıkmış kan tahlilinde arkadaşları biraz doğrular niteliktedir ama testosteronum da yüksek ikisi dengede olunca sorun olmaz.
İşe su katma bas.

İşe su katma bas derken? Bir de benim kısa sürede yapmam lazım. Yani uzun süre yapacagım fakat kısa süre içinde güzel bir vücut yapmak istiyorum.

İşe su katma bas derken? Bir de benim kısa sürede yapmam lazım. Yani uzun süre yapacagım fakat kısa süre içinde güzel bir vücut yapmak istiyorum.
Protein tüketmeden nasıl kısa sürede vücut yapmayı düşünüyorsunuz? bu iş bu kadar kolay değil. Öncelikle bir beslenmeyi düzene oturtun, ne kadar ve neleri yemen gerektiğini iyice öğren yoksa yerinde sayarsın. Kas için sadece salona gidip basmak yeterli olmuyor maalesef, beslenme ve uyku da bu işte çok önem taşıyor. Her hareket illa hissedilecek diye bir şey yok, ama bir göğüs press veya açışta hissetmemek tuhaf geliyor ben ilk sette bile yanma hissediyorum. Özellikle kol çalışırken 35 kilo barbell curl ile 12 tekrara yakın çıkarınca kollarım patlayacak gibi yanıyor. Yaptığın harekete odaklanmak en önemlisidir sağa sola bakma veya birileriyle iletişim halindeyken set yapma. İnternetten hareketlerin videolarına bak kendi formunu incele doğru yaptığından emin ol.
Ayrıca tavuk yemeyin zararlı falan filan diyorsunuz da gidip hamburger pizza gömerken vücuda yağ bombası sokarken bir şikayetiniz olmuyor, şuan ki ekonomik imkanlarda en uygun protein kaynağı tavuk göğsüdür yapacak bir şey yok bizde memnun değiliz her gün yemeye.

Son düzenleme:
gün içerisindeki tuz ve su alımınız pump için önemli. Churchill için antreman öncesi. Beslenmenizdede karbın yüksek olması daha iyi olur. Ayrıca her harekette hissetmek zorunda değilsiniz. Yine de kas zihin bağlantınızı kurmaya çalışın. Tavuk göğüsü hakkında söylenenlerde tamamen medyada gezen boş beleş haberler. Günde 300 500 gr tavuk yiyemezseniz kısa süre içerisinde güzel bir vücut hayalinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

Yine de bazı hareketler için biraz zaman geçmesi gerekebilyior. Örneğin cable flyı ilk spora başladığımda hayatta yapmazdım sadece kolumu hissederdim. Şuan cable fly kadar iyi hissettiren bir göğüs hareketi bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı