Hareketleri kaç kg ile yapıyorsunuz?

emrh41

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 haftadır düzenli Full body idman yapıyorum ama çok düşük kilolarla yapıyorum, siz kaçla yapıyosunuz?
Dumbell fly 2.5kg
Lateral raise 2.5kg
Pulldown vs sırtta 18kg.
Bench press ağırlıksız (bar 20kg)
Biceps curl 5kg.
Legg raise 50-80 kg.
Squatta ağırlıksız sadece barla veya 10kg takıp yapıyorum ama o güçsüzlükten değildi boynumu ağrıtıyor bar :D
Çok mu düşük sanki kilolar? Yaş 15, boy 187 ve kilo yeni 75 oldum.

Squat barini trapezine koy dostum, agirsaglam'dan hareketlerin formlarini ogren elit guc genetigi olmayan herkes baslayinca dusuk kilolarda yapar, yavas yavas geliseceksin, yemek yerken veya bos zamanlatinda "Latismuz" kanalini da izleyebilirsin cok bilgili birisi.

Birden bire yüksek ağırlık ile çalışamazsın zaten. Yavaş yavaş artacak. Bu arada sizi neyle besliyorlar arkadaş 15 yaşında 1.87 boy ne demek, normal uzama eğrisine bakarsak senin büyümen durduğunda 3 metre olman lazım.

Arkadaşlar 2 haftadır düzenli Full body idman yapıyorum ama çok düşük kilolarla yapıyorum, siz kaçla yapıyosunuz?
Dumbell fly 2.5kg
Lateral raise 2.5kg
Pulldown vs sırtta 18kg.
Biceps curl 5kg.
Legg raise 50-80 kg.
Squatta ağırlıksız sadece barla veya 10kg takıp yapıyorum ama o güçsüzlükten değildi boynumu ağrıtıyor bar :D

Sen bu zamanlar ağırlığa değil hareketi doğru yapmaya ağırlık ver kas hafızanda gelişir hem, ağırlıklar zamanla artacaktır dert etme.

Dumbell fly 2.5kg
Lateral raise 2.5kg
Pulldown vs sırtta 18kg.
Biceps curl 5kg.
Legg raise 50-80 kg.

Abim devam bende senden küçük bir bireyim ego liftinge fazla kapılma yeter.

Birdenbire yüksek ağırlık ile çalışamazsın zaten. Yavaş yavaş artacak. Bu arada sizi neyle besliyorlar arkadaş 15 yaşında 1.87 boy ne demek, normal uzama eğrisine bakarsak senin büyümen durduğunda 3 metre olman lazım.

2Metre olsam iyi olurdu herhalde hem basket içinde. Ama maksimum 193 olurum yavaşladı bayağı.

Squat barini trapezine koy dostum, Ağırsağlam'dan hareketlerin formlarini ogren elit guc genetigi olmayan herkes baslayinca dusuk kilolarda yapar, yavas yavas geliseceksin, yemek yerken veya bos zamanlatinda "Latismuz" kanalini da izleyebilirsin cok bilgili birisi.

Hocam trapeze koymayı deniyim teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı